lekarz Grzegorz Żukowski

Nie mam słów by opisać jaki Świetnym specjalistą jet ten lekarz !!!! spokojny, zawsze wszystko dobrze wytłumaczy .daje bardzo duże poczucie bezpieczenstwa , on jest nie oceniony !! zawsze ma trafione diagnozy .. gdy córka miala kaszel a rodzinna darla sie na mnie by jechac do szpitala bo jest ostre zapalenie gornych drog oddechowych choc wiedzialam ze nie jest tak zle pojechalam do niego sie poradzic uspokoil mnie przepisal syrop i corce przeszlo po 3 dniach a ze skierowania sie smial, on jest stworzony do leczenia. takich lekarzy brakuje !! oby żyl dlugo bo nikomu nie ufam tak jak jemu. jestem spokojna o corke gdy tam jade bo wiem ze jest w dobrych rekach.

świetny lekarz, godny polecenia co prawda (na szczęście) nie zbyt często korzystam z usług lekarzy ale jeśli jest już taka potrzeba staram się udać zawsze do niego w trakcie wizyty otrzymuję wszelkie niezbędne informację i wiele świetnych rad

świetny lekarz, godny polecenia
w trakcie wizyty otrzymuję wszelkie niezbędne informację i wiele świetnych rad

Niezastąpiony!Cudowny lekarz.Świetne podejście i kontakt zarówno z pacjentem jak i z rodzicami.Polecam!!!

Współczesny dr Korczak :) dający poczucie bezpieczeństwa i dzieciom i rodzicom, mądry i ciepły. Wyprowadziłam się z Mińska 10 lat temu, od tej pory nie trafiłam już nigdzie na takiego lekarza dla moich synów. Prawdziwy skarb.

Współczesny dr Korczak :) dający poczucie bezpieczeństwa

Pan dr leczył mojego miesięcznego synka w szpitalu, od razu wzbudził nasze zaufanie - świetne podejście i do dzieci, i do rodziców

Nieoceniony !!! Kompetentny, cierpliwy- szczególnie dla opornych małych pacjentów( myślę o moim najmłodszym synu :) ) Nie daje antybiotyków na wyrost i zawsze doradzi, gdy rodzic jest w stresie np. gdy trzeba zostawić dziecko w szpitalu.

Świetny specjalista i kulturalny, życzliwy człowiek - czy od lekarza można oczekiwać więcej. Bardzo polecam.

Polecam! Miły, kompetentny, z podejściem do dzieci. Jako jedyny zwrócił uwagę na objawy, które inni lekarze zbagatelizowali. Najbardziej podoba mi się w Panu Doktorze to, że jak nie jest czegoś pewien to prosi o konsultacje u specjalisty i nie daje leków tak na wszelki wypadek

Godny polecenia lekarz, zarówno podczas wizyt prywatnych, jak i jako lekarz w szpitalu.

wspanialy specjalisty-miły, kompetentny, ciepły w stosunku do dziecka i rodzica. Polecam, bo to wspaniały lekarz