lekarz Grzegorz Żukowski

Godny polecenia lekarz. Równie dobrze zajmuje się dzieckiem w państwowym szpitalu jak i w prywatnym gabinecie nie tak jak większość w gabinecie prywatnym mili ale państwowo nie podchodź.

Może i jest kompetentny i dobry specjalista, ale gdy dzwonie do niego i prosze o wizytę prywatną, gdyż moje dziecko bardzo źle się czuje i tłumaczę co mu jest, on mi odpowiada, absolutnie nie, że po godzinach pracy on nie pracuje i traktuje mnie z góry i po chamsku...pytam się co to za lekarz, który "niby" dba o swoich pacjentów.

Wspaniały lekarz i człowiek.Godny polecenia,oddany swojej pracy.

Wspaniały lekarz i człowiek.Godny polecenia,oddany swojej pracy.

Jest cudowny! Dziękuję mu za cały czas poświęcany moim dzieciom!

Jest cudowny! Dziękuję mu za cały czas poświęcany moim dzieciom!

Dr.Żukowski jest wspaniałym lekarzem,z czystm sumieniem moge go polecic ,antybiotyki przepisuje tylko wtedy kiedy jest to naprawde konieczne,jest bardzo miły dla swoich małych pacjentów.

Bardzo kompetentny jedyny w mińsku do którego mam całkowite zaufanie - nie wyobrażam sobie abym miała iść do innego lekarza.

Wyjątkowy człowiek. Lekarz z powołania. Nie przyjmuje pacjentów "taśmowo". Wszystko dobrze wytłumaczy. Jest bardzo odpowiedzialny. Chodzę do niego z dwójką moich dzieci - od ich urodzenia. Dzieci bardzo go lubię, ufają mu. Nie mogę powiedzieć żadnego słowa krytyki, bo na nią nie zasłużył. Nie szasta antybiotykami. Lekarz jak dr Judym ;)

dobry lekarz dziecięcy w Mińsku ,(jedyny który jeśli przyjmuje w szpitalu to już nie bierze pieniędzy jak robią to inni)dba o pacjenta ,wnikliwie wypytuje i dokładnie bada...nie przesadza z antybiotykami -polecam Ewa