lekarz Anna Panasiuk

Hipertensjolog

Skandaliczne podejście do pacjenta. Pani doktor jest opryskliwa, nieuprzejma i wizyta jest okraszona niepotrzebnymi komentarzami. Nieprofesjonalne odzywki w izbie przyjęć na Banacha i teksty typu: "W głowach się wam poprzewracało żeby z zatruciem pokarmowym jechać na izbę, to na POZ trzeba!" - Dodam, że pacjentka była bardzo odwodniona po ciężkiej nocy i ciągle mdlała. Sarkastyczne "Ja bym chciała tę Pani biegunkę zobaczyć" Wielu pacjentów po 10 godzinach czekania tak jak my już zaczęło tracić cierpliwość - odpowiedź Pani doktor "Proszę Pani, ja już jestem 2 godziny po pracy i chcę ...

Nieprofesjonalne odzywki w izbie przyjęć na Banacha i teksty typu:
Sarkastyczne "Ja bym chciała tę Pani biegunkę zobaczyć"
Wielu pacjentów po 10 godzinach czekania tak jak my już zaczęło tracić cierpliwość - odpowiedź Pani doktor "Proszę Pani, ja już jestem 2 godziny po pracy i chcę iść do domu".
Nie można uzyskać od Pani doktor jakiejkolwiek informacji.
Ponadto większość wizyty pochłonęło wpisywanie danych do systemu, bo Pani doktor nie umiała z niego korzystać i ciągle się myliła
Jest to niedopuszczalne żeby taki lekarz przyjmował pacjentów.

Pani dr Panasiuk Bardzo nieprzyjemna. Zero szacunku do chorego człowieka. Zamiast leczyć to stosuje nieuprzejme uwagi.

Z przykrością muszę napisać, że nie ma nic w zachowaniu Pani Doktor co mogłabym nazwać etyką zawodową.