Hipertensjolog Warszawa

Wolny termin: 20 Cze o 15:00. Sprawdź inny. # 1

dr n. med. Jacek Lewandowski

Internista, Kardiolog

Warszawski Uniwersytet Medyczny - Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie - Klinika Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii

lekarz Marek Kochmański

Internista, Kardiolog

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Pan doktor to świetny diagnosta, za to chyba najbardziej jestem mu wdzięczny, że szybko wykrył źródło problemów, bo bez takiej prewencji to pewnie dziś bym był już po zawale, albo i gorzej...

Opinia dodana przez: magda

Gabinet Lekarski
Filtrowa 77 m 66

Wyjątkowy lekarz!
Nie znajduję słów uznania.
Bardzo kompetentna, wyjątkowo dba o pacjenta.
Obecnie takich lekarzy jest bardzo niewielu!
Bardzo, bardzo polecam, z pełnym zaufaniem.

Wyjątkowy lekarz!
Nie znajduję słów uznania.
Bardzo kompetentna, wyjątkowo dba o pacjenta.
Obecnie takich lekarzy jest bardzo niewielu!
Bardzo, bardzo polecam, z pełnym zaufaniem.

wspaniały, miły, kompetentny lekarz. Polecam jako kardiologa, ale i jako lekarza ogólnego (internistę). Zajął się mną i całą moją rodziną. Grzegorz

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

Nie wierzyłam, że są jeszcze tacy lekarze do momentu kiedy trafiłam do Pani Doktor, człowieka o wielkim sercu, zaangażowaniu, ciepłym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Lekarka, której bez obawy powierzyłabym swoje życie. Kobieta Anioł, przemiła, ciepła, urocza i uśmiechnięta a przede wszystkim wspaniała lekarka. Uwielbiam Panią Doktor potrafi poradzić i leczyć i podtrzymac na duchu...hannakm

Żwanowiecka 119/3

Dr n.med.Hanna Janaszek-Sitkowska jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu nadciśnienia tętniczego i chorób serca.Bezpośrednia i życzliwa wykazując przy tym wysoką kulturę osobistą.Wspaniały lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Janusz

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37

Pan Doktor Aleksander Prejbisz, który reprezentuje młodszą generację terapeutów, wyraźnie przynależy do tej pięknej i fascynującej opcji lekarzy z powołania; nie, lub nie tylko z zawodu.

Od kilku lat pan Doktor nadzoruje nieunikniony proces degradacji naszych sił, szczególnie tego niezwykłego organu jakim jest serce. Wszelkie starania Pana Doktora idą w kierunku utrzymania nas w jaknajlepszej formie możliwie jaknajdłużej.
Pan Doktor sprawia wrażenie, że ciągle o nas pamięta, że ciągle nad nami czuwa. Jego troska o przebieg kuracji jest doprawdy imponująca. Nie tylko w czasie wizyt czy pobytów w Instytucie Kardiologii, ale właściwie zawsze i w każdej sytuacji jest gotów przyjść z pomocą i próbować zaradzić, nawet jeśli zdarzy nam się zadzwonić gdzieś z końca świata.
Postępowania Pana Doktora i jego postawa, oraz bardzo wysokiej klasy kompetencje profesjonalne budzą nasze autentycznie wielkie zaufanie.
Dziękujemy Panie Doktorze.
Ewa Podleś&Jerzy Marchwiński

Opinia dodana przez: Jerzy

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37

niezwykle pomocny i oddany pacjentowi-takich lekarzy już nie ma !!!!
sic. jerzy

niezwykle pomocny i oddany pacjentowi-takich lekarzy już nie ma !!!!
sic. jerzy

Opinia dodana przez: jerzy

dr hab. n. med. Mieczysław Litwin

Pediatra, Hipertensjolog

Klinikna Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnieni Tętn. IP CZD

Wspaniały i bardzo dobry specjalista.Leczył mnie wiele lat na toczniowe zapalenie nerek.Zawdzięczam mu życie.Dziękuje panie doktorze.

Opinia dodana przez: ilona

Miedzynarodowa 48/51

Polecam, jest dobrym fachowcem. Lecze sie z powodu zwyzek cisnienia,dr globalnie podszedł do mojego problemu.na wyniki i efekty czekam.