dr n. med. Anna Pankowska

Pulmonolog

Wspaniały lekarz. Fachowa, rzeczowa, skuteczna. Ma ogromne doświadczenie w leczeniu trudnych przypadków. Wiem coś o tym, ponieważ od lat leczą się u niej wszystkie moje dzieci (a mam ich troje). Niewielu jest specjalistów kalibru p. dr Pankowskiej w Łodzi. Polecam!!!

To najlepszy lekarz jakiego znam (a byliśmy u wielu i zawsze kończyło się kolejnym antybiotykiem). Pani doktor leczy moją córcie i synka. To jedyny lekarz, który zleca badania specjalistyczne, by ukierunkować leczenie. W szpitalu, w którym pracuje pani doktor szanuje się rodziców i dzieci, panuje tam naprawdę przyjazna atmosfera. Personel medyczny również bardzo sympatyczny. Polecam

bardzo dobry lekarz od lat dzieki niej mam zdrowego i teraz już chłopa po 30

bardzo dobry lekarz od lat dzieki niej mam zdrowego i teraz już chłopa po 30

Ja byłam z dzieckiem 2 lata temu. Diagnoza trafiona. Maly przestał chorować po roku nieprzerwanej choroby. Dziś po 2 latach i pierwszym straciu z przedszkolem ponownie się wybieram. Byłam u innego lekarza. 400zł jak w błoto i zero diagnozy. Mały choruje już 2 miesiąc i nikt nie wie co mu jest. Idę oczywiście ponownie do dr.Pankowskiej. Wszystkim polecam.E.C.

Trafiłam do Pani doktor z 3,5 miesiecznym dzieckiem z rozpoznaniem przez pediatre zapalenia płuc śródmiaższowego,jak się okazało nie było zapalenia.Z powodu utrzymujacego się kaszlu mała trafiła na badania do szpitala.Kiedy indziej lekarz przepiasał antybiotyk więc znów udałam się po pomoc bojać sie podać tego leku i zastosowała leczenie dzięki któremu uniknełam podania małej antybiotyku.PRZYZNAJE ze moze nie jest to najcieplejsza w obyciu osoba.Może robić wrażenie oschłej i surowej ale ja jestem gotowa modlić się by choć połowa naszych lekarzy była oschła za cene kompetencji i wiedzy.Co mi z uśmiechów lekarza gdy serwuje na kazda pierdołe antybiotyk bo mu się nie chciało douczać.POZDRAWIAM PANIĄ RAZEM Z MAGDĄ

Dla mnie rewelacyjny lekarz. Jako jedyny lekarz, który nie badając mojego dziecka w 99 % stwierdził jego chorobę, którą oczywiście potwierdziły badania. Wystarczył wywiad, który ze mną jako matką przeprowadziła i wiedziała Pani doktor z czym będziemy mięli do czynienia. Powiem tylko, że chodziłam po różnych lekarzach i nikt nie potrafił mi pomóc, a tutaj wystarczyła jedna wizyta i diagnoza postawiona była w 100 % słuszna. Ja polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z dolnymi drogami oddechowymi swojej pociechy... NAPRAWDĘ WARTO

Jest świetna ;) Uratowała mi życie ;) Leczy mnie od kilkunastu lat i jest coraz lepiej ;)

Mój syn jest pod opieka pani doktor już wiele lat. ze wszystkimi problemami chodzimy do niej, w ogóle nie chodzę na rejon. jest osobą bardzo kompetentną, udziela pomocy kiedy tylko jest ona potrzebna , nawet w dni gdy nie ma przyjęć. mój syn nie chce chodzić do innego lekarza, ufa tylko pani doktor. gorąco polecam tego lekarza.

Rewelacyjny fachowiec i diagnosta jakich mało w tym mieście. Wspaniały i oddany lekarz, może rzeczywiście mało wylewna, ale chyba nie idzie się na wizytę jak do przyjaciółki na plotki ale po konkrety. A dr Pankowska jest właśnie konkretna i rzeczowa. Moje dziecko (ekstremalny wcześniak z dyspalzją oskrzelowo-płucną) jest 2 rok pod jej opieką. Dzięki niej jak dotąd obyło się bez zapalenia płuc, a to dla takiego dziecka jak moje jest prawdziwym sukcesem.

ja osobiscie zawiodłam się na dr Pankowskiej. leczenie mojego dziecka trwało dość długo i niestety przyplątała się następna dolegliwość - przez długie podawanie leków, jak się okazało niepotrzebnie! być może w leczeniu płuc jest fachowcem ale płuc w połączeniu z krtanią nie!