lek. dent. Anna Paradowska-Stolarz

Serdecznie polecam lekarza! Odmówiono mi leczenia w trzech gabinetach, Pani Doktor się podjęła i jestem bardzo zadowolona!

Zdecydowanie polecam! Super kontakt, doktor poprowadziła moje leczenie, którego nie chciał się podjąć nikt wcześniej.

Bardzo dobry lekarz, do tego sympatyczna osoba. Po roku leczenia mogłam zdjąć aparat. Ząbki są proste :) Polecam!

strata czasu leczenie u tej Pani! Aparat noszony zbyt długo, już jestem zmęczona. Zęby rozjechane. Mieliśmy ściagać aparat za trzy cztery miesiące, a cała sprawa wydłużyła się o kolejny rok. Pani ortodontka nie ma już pomysłu na moje leczenie.