lek. med. Anna Pawłowicz

Okulista dziecięcy

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:3,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
3,0
Dodaj opinię

O mnie

Zapraszam do specjalistycznego gabinetu okulistycznego. 20-letni staż pracy i płynące z niego doświadczenie, pogłębiane regularnymi kursami dokształcającymi, pozwalają mi zaoferować ...

Zapraszam do specjalistycznego gabinetu okulistycznego. 20-letni staż pracy i płynące z niego doświadczenie, pogłębiane regularnymi kursami dokształcającymi, pozwalają mi zaoferować Państwu osiągnięcie wspólnego sukcesu, którym jest oczekiwany efekt terapeutyczny.
Szczególnie w leczeniu dzieci opiera się on na rzetelnym badaniu, regularnych kontrolach i współpracy z rodzicami.
Oferuję:
1) Badania niemowląt po fototerapii
2) Badania okulistyczne wcześniaków
3) Leczenie zeza
4) Leczenie ...

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Byłam u pani doktor na wizycie okulistycznej.Potraktowała mnie przedmiotowo;nie poinformowała o przebiegu badania,a wręcz w sposób oschły krytykowała,że nie patrzę tam gdzie trzeba ( brak informacji).Odnośnie profesjonalizmu tej pani powiem krótko ;przy badaniu wzroku mimo,iż jej powtarzałam że źle widzę w dobranych przez nią szkłach korekcyjnych-wypisała mi receptę.Nie wymagam wiele,ale profesjonalizm stawiam na pierwszym miejscu,empatia też mile widziana.Uśmiechu nie wymagam,ponieważ tej pani za uśmiech nikt nie płaci.Czy polecam tego lekarza? Nie, a wręcz stanowczo odradzam.Dodam jeszcze,że udałam się do innego okulisty i po zbadaniu wzroku przepisał mi inne szkła korekcyjne ...

Byłam u pani doktor na wizycie okulistycznej.Potraktowała mnie przedmiotowo;nie poinformowała o przebiegu badania,a wręcz w sposób oschły krytykowała,że nie patrzę tam gdzie trzeba ( brak informacji).Odnośnie profesjonalizmu tej pani powiem krótko ;przy badaniu wzroku mimo,iż jej powtarzałam że źle widzę w dobranych przez nią szkłach korekcyjnych-wypisała mi receptę.Nie wymagam wiele,ale profesjonalizm stawiam na pierwszym miejscu,empatia też mile widziana.Uśmiechu nie wymagam,ponieważ tej pani za uśmiech nikt nie płaci.Czy polecam tego lekarza? Nie, a wręcz stanowczo odradzam.Dodam jeszcze,że udałam się do innego okulisty i po zbadaniu wzroku przepisał mi inne szkła korekcyjne niż ta pani okulistka.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Trafiłam do Pani Pawłowicz mocno wystraszona objawami występującymi u mojego dziecka. Pani doktor jednak podeszła do naszego problemu profesjonalnie i ze spokojem. Pewnie zobaczymy się jeszcze nie raz, ale wiem już co powinnam robić i, że nie powinnam szukać metod leczenia w internecie ;) Mogę polecić ją jako kompetentnego lekarza i, po prostu, dobrego człowieka.

Trafiłam do Pani Pawłowicz mocno wystraszona objawami występującymi u mojego dziecka. Pani doktor jednak podeszła do naszego problemu profesjonalnie i ze spokojem. Pewnie zobaczymy się jeszcze nie raz, ale wiem już co powinnam robić i, że nie powinnam szukać metod leczenia w internecie ;)
Mogę polecić ją jako kompetentnego lekarza i, po prostu, dobrego człowieka.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat