lekarz Anna Pawłowska-Zdanowska

Psychiatra

Konkretna, świetna lekarka . Rozmowa swobodna w milej atmosferze , nie traktuje pacjenta jak intruza tylko jak przyjaciela , któremu musi pomóc. Szczerze polecam.

Najlepsza lekarka na świecie! Zna się na rzeczy, pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje. Z Panią Doktor rozmawia się jak z koleżanką, nie ma żadnego stresu. Wizyty u niej to sama przyjemność! Polecam z całego serca

Swietny lekarz. Rzeczowy i konkretny. Moje problem wysluchane i zrozumiane. Pani Dr dała mi wielka nadzieję,że jest Bardzo zrozumiała co do mojej sprawy z Dziećźmi i zabawy w kłamstwa pani Szymborskiej,niestety dużo Rodzin potem ma nieprzyjemnosci z takich Oskarżeń nieportwierdzonych a Pani Doktor daje nam i mi Dzieciom nowe życie. Naleza sie jej wyrazy uznania. Wszystkie negatywne opinie moga jedynie wynikac z ulomnego systemu opieki zdrowotnej w naszym kraju,jak ta Pani z GOPS,Co wyniki można przeczytac na Internecie,a Pani Doktor nie Okłamie NIKT ....

Swietny lekarz. Rzeczowy i konkretny. Niejednokrotnie spedzilam w gabinecie ponad godzine na rozmowach. Moje problemy byly zawsze wysluchane i zrozumiane. Pani Dr daje mi nowe życie. Naleza sie jej wyrazy uznania. Wszystkie negatywne opinie moga jedynie wynikac z ulomnego systemu opieki zdrowotnej w naszym kraju, narzucaniem czasu poswiecanego na jednego pacjenta i ilości osob przyjmowanych w ciagu dnia.

Ja trafiłam do pani doktor Pawłowskiej w bardzo, ale to bardzo złym stanie tak psychicznym jak i fizycznym...od miesięcy a nawet lat nieprzespane noce...lęki, brak jakiegokolwiek sensu życia...byłam skrajnie wyczerpana...szczerze mówiąc chciałam to wszystko zakończyć. Pierwsza wizyta trwała chyba z półtory godziny...to niewiarygodne ale prawdziwe, cały czas płakałam opowiadając jaką mam sytuację i w pracy i w domu i jakie problemy zdrowotne...opowiadałam absolutnie wszystko jak do najwierniejszego przyjaciela, pamiętam że w gardle mnie tak ściskało, że nie mogłam normalnie śliny przełykać...Pani doktor spokojnie mnie wysłuchała, potem zaczęła ze mną rozmawiać ...

Pierwsza wizyta trwała chyba z półtory godziny...to niewiarygodne ale prawdziwe, cały czas płakałam opowiadając jaką mam sytuację i w pracy i w domu i jakie problemy zdrowotne...opowiadałam absolutnie wszystko jak do najwierniejszego przyjaciela, pamiętam że w gardle mnie tak ściskało, że nie mogłam normalnie śliny przełykać...Pani doktor spokojnie mnie wysłuchała, potem zaczęła ze mną rozmawiać ale tak że czułam jak problemy które mnie praktycznie zabijały i wydawały się nie do pokonania, stawały się wręcz banalne...gdy wychodziłam z gabinetu z receptą w ręku miałam wrażenie że nie jest źle, że dam radę...noc po wizycie była pierwszą normalnie przespaną...po może dwóch trzech tygodniach byłam już innym człowiekiem, zaczęłam odczuwać radość i chęć do życia...planowałam ciekawie kolejne dni, zaczęłam dbać o swój wygląd, przygotowywać wyszukane dania...po prostu zaczęłam normalnie żyć.
Na kolejnej wizycie miłe zaskoczenie, pani doktor dokładnie pamiętała co jej opowiadałam, włącznie z imionami osób które brały jakiś tam udział w moim życiu...pomyślałam, że jednak słuchała co mówiłam bardzo uważnie i że ma doskonałą pamięć...wizyta trwała tak długo, że aż ja pomyślałam sobie że to nie w porządku wobec tych pacjentów w poczekalni...i tak za każdym razem...teraz jest po prostu dobrze, normalnie. Od Pani Ani dostałam drugie życie i za to Pani doktor z serca dziękuję!

JUŻ DAWNO NA MIEJSCE PANI.LEK.MED Pawłowskiej Zdanowskiej należałoby zatrudnić lekarza psychiatrę z prawdziwego zdarzenia.Pani ta ostatnio nie ma czasu na leczenie chorych.Jest arogancka w stosunku do pacjentów.Myśli,że jest jedynym psychiatrą w Publicznej S.Z.i tak pozostanie.Może więc swoich pacjentów traktować jak zło konieczne.Nie polecam nikomu takiego lekarz.a.....

Skorzystałam z porady lecz nic z tego nie wynikło. Sprawe załatwiła szybko dając mi leki aby ominąc rozgadywania sie na temat mojego problemu. Jestem w silnej deoresji po wizycie u niej mam złe samopoczucie i pragne popełnic samobójstwo moj stan pogarsza sie z dnia na dzien. A ta pani doktor poleciła mi innego specjaliste ( bo sama nic nie potrafi)

jest to osoba skorumpowana bardzo mnie skrzywdziła mogę to udowodnic

jest to osoba skorumpowana bardzo mnie skrzywdziła mogę to udowodnic

Zdecydowanie pozytywna ocena. Pani Doktor Pawłowska wiele pomogla, jestem bardzo zadowolony z leczenia u niej, polecam. Oby kazdy lekarz taki byl.

Ocena zdecydowanie pozytywna, nie wiem dlaczego ludzie takie glupoty wypisuja

Ocena zdecydowanie pozytywna, nie wiem dlaczego ludzie takie glupoty wypisuja