lekarz Anna Pawłowska-Zdanowska

Psychiatra

witam jestem świadkiem rozmowy Jana który tak nie ładnie sie zachował a wchodząc do pani doktór nie widzi swoich znajomych. podziwiam panią doktór gdyż ja bedac pania doktór to za jego zachowanie dostał by po twarzy a pozatym tą sprawę podałbym na policje na jej miejscu. wpychajac sie do gabinetu i krzycząc na panią doktór to w tym wypadku nalerzy założyc panu JANOWI karte. nic ja z panem Janem jezdze na taxi ale tego sie po nim nie spodziewałem i na miejscu klientów bym był ostrozny jadac z nim

Pan piszący owy komentarz zapomniał że wszadł bez kolejki , by on krzykliwy i agresywny. Zawsze trzeba pamiętac że gabinety lekarskie nie posiadają drzwi dzwiękochłonnych i wszystko słychac jak ktoś głosno wyraża swą opinie. Niestety ale było słychac właśnie owego pana który tak stara się oczernić p. doktor. Kulturą niestety owy pan nic nie reprezentował,a cel jego nie zarejestrowanej wizyty był zupełnie inny. Wymaga przeprosin i wyjaśnienia tego oszczerczego komentarza owego pana.Pisze to niestety siedziałem w kolejce i wszystko słyszałem co się działo,chamstwo owego pana przerastało wszelkie oczekiwania,miałem chec nawet wejść do gabinetu i owemu panu zwrucić uwage.Reszta osób oczekujących w kolejce równierz była zbulwersowana jego zachowaniem.Pani Doktor Pawłowska nigdy nikogo nie obraziła zawsze stara się wszystko wytłumaczyc jest miła a to co jest napisane w poprzedniej opinij jest oszczerstwem. Owy "pan" powinien zamieścić przeprosiny.

Nie polecam nikomu wizyty u tej lekarki.Jest chamska i nieuprzejma.Przyszedłem do niej w sprawie mojej psychicznie chorej teściowej,która cierpi na schizofrenię,aby zapytać jakie należy podjąć kroki w sprawie szpitalnego leczenia psychiatrycznego,gdyż jest to osoba nieubezwłasnowolniona.Zostałem arogancko wykrzyczany i poproszony o natychmiastowe opuszczenie gabinetu.Jeszcze raz nikomu nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z tą osobą.

Mogę polecić Panią doktór.Jest kompetentna,życzliwa.Mimo,że w przychodni jest zawsze dużo pacjentów nie odczułam żeby nie chciała poświęcić mi tyle czasu ile potrzebowałam do tego żeby opowiedzieć o swoim problemie.Opinia jaką przeczytałam na forum moim zdaniem jest bardzo krzywdząca i nieprawdziwa,szkoda że osoba która to napisała nie miała odwagi podpisać się.Pozdrawiam Panią doktór do miłego zobaczenia przy następnej wizycie na którą czekam niecierpliwie z nadzieją i radością.

Jestem pacjentem już przeszło 4 lata , Pani Dr jest bardzo miła i wszystko potrafi wytłumaczyć. Podejście do pacjęta nie budzi żadnych wątpliwości. Wielu lekarzy powinno się uczyć od Pani Dr podejścia do pacjenta. Jej terapia jest bardzo skuteczna oraz potrafi trafnie dopasować lek. wszystkim polecam tak sumiennego lekarza. Jestem bardzo zaskoczony tak wrednym kłamstwem jakie jest napisane w pierwszej opinij,osoba która to napisała powinna być potępiona za te kłamstwa przez wszystkich jej znajomych i nieznajomych.podstawą kłamstwa jest nawet to że poradnia jest czynna tylko do godz.15. Ja zawsze byłem przyjęty z uśmiechem ,nawet będąc o godz 14.Bardzo się ciesze że mogłem wyrazić swoją opinie.

pani dr Anna Pawłowska-Zdanowska jest bardzo przyjemną doktorką, która leczy moją mame i nie zgadzam sie z opinią wczyśniejszego pacjęta, który opisał panią dr jako nie miłą i nie uprzejmą gdyż bardzo często poświęca swój czas na wyjaśnieniu danej choroby oraz doradza co i jak w danym momęcie zrobic u osoby chorej. wybrałem tą panią dr gdyż miałem okazję jezdzić z mamą do krakowa na wizyty prywatne do innych lekarzy lecz po rozmowie z jej pacjętami których spotkałem przed jej gabinetem stwierdziłem że nie ma sensu jeżdzic do krakowa gdyż opinia pacjętów była bardzo zadawalająca ponieważ każdy ja chwalił i polecał.
wszelkie jej diagnozy potwierdzały sie z innymi lekarzami u których były wizyty prywatne.

Zdecydowanie pozytywna ocena. Pani doktor poswieca pacjentom nalezyta ilosc czasu, jest kompetentna, zna sie b. dobrze na tym co robi, zdecydowanie wzbudza zaufanie. Jestem bardzo zadowolony.

nie mogę dać żadnej pozytywnej oceny dla tej Pani. W żaden sposób mi nie pomogła, zbagatelizowała mój problem, mówiąc kolokwialnie "spławiła" mnie dając tabletki. Nieprzyjemna, nie zadawała żadnych pytań poza podstawowymi. Ponadto przyjęła mnie "z łaski" co było widać po samej minie, zresztą słyszałam jak podniesionym głosem mówiła do Pani pielęgniarki w rejestracji (także niemiłej) że nie ma czasu i "nalezy się wcześniej zapisać". Dodam, że była to godzina 14 i Pani wybierała się już z gabinetu do domu a godziny jej przyjęć w tym dniu winny trwać do 16! W rezultacie przyjęła mnie bo widziała, że to słyszałam. Zero podejścia, wyśmiała mój problem. Zastanawia mnie fakt co taka Pani jeszcze robi w tej przychodni i ilu pacjentów wpędziła w większą depresję. Radą dla szpitala powinna być zmiana psychiatry na osobę która traktować nas będzie jak ludzi. Zdecydownanie nie polecam, niestety póki co mamy do wyboru tylko tą panią jako lekarza publicznego ale mam nadzieję, że to się jak najszybciej zmieni i nasze opinie w tym pomogą.