lekarz Anna Piłat

2,9
2,9
2,7

Kompletnie nie rozumiem tych negatywnych opinii. Wracam właśnie z nocy SOR, gdzie przez kilka godzin byłem pod opieką Pani Doktor i personelu. I jestem pod wrażeniem jej osobowości, dokładnosci w przeprowadzeniu diagnozy jak i stanowczości we wbijaniu mi do głowy, bym przestał lekceważyć swoje zdrowie. Może to tak wstrząsnęło innymi pacjentami. Ja interpretuję to jako autentyczną troskę.

Agnieszka04.02.2024 Miałam tą nie przyjemność trafić pod”skrzydła” owej pani. Ta”wybitna specjalistka”marnuje się na sorze. Zna się na wszystkim lepiej niż specjalista. Podważa tym samym zaufanie do nich. Dużo by pisać / szkoda że tylko o bucie, arogancji , beznadziejnym podejściu do pacjenta i braku szacunku . Uważam że to nie jest miejsce dla tej pani. Robi łaskę zajmując się pacjentem , za którego dostaje kasę.

Agnieszka04.02.2024

Bardzo dobra lekarka, działa bardzo sprawnie i interdyscyplinarnie. Nie ignoruje komentarzy pacjenta, wypytuje, zleca konsultacje, bierze pod uwagę każdy czynnik. Miałam okazję widzieć też, jak trudną i wymagającą ma pracę, jak holistycznie zajmuje się chorymi na SOR... i jak niemożliwie trudni potrafią być sami pacjenci. Jestem zaskoczona poniższymi komentarzami, mój kontakt z panią Dr i obserwacje na temat jej pracy są wyłącznie bardzo pozytywne. Konkretna, ale uważna, nie musi pacjenta klepać po pleckach. ;-) Świetny, kompetentny lekarz.

Poziom kultury tej pani pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam kontaktu z tą osobą na żadnej płaszczyźnie.

Miałam nieprzyjemność zatknąć się z Panią Doktor w nocy z 28 na 29 listopada.Z w/w ankiety tylko w punkcie dot. kompetencji nie mam dostatecznej wiedzy, żeby dać więcej niż 1 gwiazdkę. We wszystkich pozostałych tematach Pani Doktor zasługuje na mniej niż 0. Okazała się grubiańską, nieopanowaną, rozhisteryzowaną niekompetentną w zakresie kontaktu z chorym i jego rodziną.osobą.Nie wiem jakim jest lekarzem, ale nie powinna być dopuszczana do kontaktu z chorymi ludźmi.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, z dużą wiedzą kardiologiczną. Przez dwa lata tułałam się się po różnych lekarzach z napadowym częstoskurczem i dopiero ona skierowała mnie do elektrofizjologa na ablację. Czułam, że ktoś się mną w końcu zajął. Polecam!

Miałam nieprzyjemność spotkać Panią Doktor zgłaszając się do niej na dyżur ze skierowaniem do szpitala od innego lekarza. Po kilku minutach rozmowy stwierdziła że lekarz który wypisał skierowanie "nie znał sie na rzeczy" i na jej oko (nie przeprowadziła żadnego badania usg,rtg itp.)jestem zdrowsza od niej samej. Inni lekarze do których później się zgłosiłam nie podzielali jej zdania. W mojej ocenie nie zasługuje ta Pani na polecenie innym osobom.