lekarz Anna Plewa

Lekarz rodzinny

Jak czytam wasze komentarze to robi mi się niedobrze. Przecież pani doktor jest normalnym człowiekiem niczym nie różni się od innych lekarzy. Każdy lekarz ma jeden cel: leczyć ludzi, więc niewiem nadczym się tak zachwycacie.

Pani Ania naprawdę jest bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Nie wierzyłem w wasze opinie, ale przekonałem się osobiście. Również pozdrawiam panią gorąco.

Fajna i bardzo młodziutka pani doktor. Pani Anna jest sympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą, jest jednym z lepszych lekarzy w okolicach Gostynia.

Pani Ania jest lekarzem o wielkim sercu pomogła mi wyjść z ciężkiej choroby za co bardzo jej dziękuje pozdrawiam panią i życzę samych sukcesów w pracy

Bardzo fajna i miła pani doktor. Niemam nic do zarzucenia. Wszystko ok. Polecam.

Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Pani Plewa jest bardzo miła ładna no i sympatyczna. Pozdrawiam panią doktor.

Bardzo miła i ładna pani doktor. Pomogła mi już wiele razy. Jest uprzejma i dużo czasu poświęca pacjentowi.

super lekarz i człowiek pomogła mi wyjść z ciężkiej choroby.

super lekarz i człowiek pomogła mi wyjść z ciężkiej choroby.

Myślę że to dobry lekarz ale tak jak każdy człowiek ma wady i zalety

Myślę że to dobry lekarz ale tak jak każdy człowiek ma wady i zalety

Powiedzmy że DOBRY lekarz tylko troche młoda ta pani doktor mam większe zaufanie dla troche starszych i bardziej doświadczonych lekarzy