lekarz Anna Plewa

Lekarz rodzinny

Naprawdę niewielu jest lekarzy którzy traktują pacjenta po ludzku, w razie wątpliwości pani Plewa bez proszenia kieruje do specjalisty. Mimo młodego wieku to lekarka z powołania.

Taki lekarz w przychodni to skarb no i niestety w Gostyniu drugiego takiego nie znajdziecie wiem co mówię bo chodzę do tej pani doktor

Tydzień temu byłam pierwszy raz u tej pani doktor i musze przyznać że jestem bardzo zadowolona z tej wizyty ta pani naprawde jest bardzo sympatyczna uśmiechnięta i ogólnie fajna:)

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tej pani doktor. Pani Plewa jest bardzo wesołą osobą i potrafi rozweselić zestresowanego pacjenta jakim byłem ja. Polecam panią Plewę każdemu.

Pani doktor jest niezwykle spokojna i dokładna. Potrafi wysłuchać pacjenta. Przedstawia wszystkie możliwości leczenia, do tego jest sympatyczna ludzka i bardzo ładna:) hihi... Naprawdę polecam!

Jednym słowem mówiąc pani doktor jest świetna:) jest bardzo sympatyczna wzbudza zaufanie a przede wszystkim potrafi wszystko dokładnie i na spokojnie wytłumaczyć pacjentowi:) uwielbiam tą panią i tyle:)

Pani Plewa jest lekarzem który ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo dokładna cierpliwa chętnie tłumaczy jednostkę chorobową. Ma świetny kontakt z małymi pacjentami. Dzieci ją uwielbiają. Wizyta która często w innych gabinetach jest złym przeżyciem dla dziecka u tej pani doktor jest miłym spędzeniem czasu.

Wspaniała pani doktor znam ją kilka miesięcy ma ogromną wiedzę dokładnie wszystko tłumaczy cierpliwie odpowiada na pytania tacy lekarze jak pani doktor Plewa to dziś naprawde pojedyńcze osoby serdecznie polecam i pozdrawiam panią doktor

pani Doktor pewnie tego nie przeczyta:(,byłem u niej przejazdem,wrażenie -jakbym był w innej, lepszej rzeczywistości, pogroziła mi nawet palcem i zauważyla też,ze starzeje się wolniej od mojej koleżanki, ale co do kontaktu ze mną , to wydawało mi się że znam Panią doktor od dawna, a Ona sprawiała wrażenie jakby o mnie wiedziała wszystko,poświęciła mi mnóstwo czasu,choc nie musiała ,wizyta czy magia?poczułem się lepiej i chcąc nie chcąc myslałem o tym długo wracając do siebie.

Lekarka z powolania doswiadczona cierpliwa dokladna zanim zdiagnozuje chorobe czy zapisze lek najpierw dokladnie zbiera wywiad ma niesamowite podejscie do dzieci ze swieca szukac takiego lekarza polecam wszystkim