lekarz Anna Plewa

Lekarz rodzinny

Naprawdę potwierdzam profesjonalizm i kompetencje pani dr. Anny Plewy. Z przyjemnością płacę ZUS mając taką doskonałą opiekę. Jestem schorowanym człowiekiem ale naszczęście trafiłem w odpowiednie ręce. Pozdrawiam panią dr. Plewę.

Dzięki pani doktor zrozumiałam moją chorobę a jej podejście do mojej osoby jest ujmujące nie wyobrażam sobie żeby inny lekarz mnie leczył pani Plewa jest bardzo miła i zawsze ma dla mnie czas życzę wszystkim takiego lekarza i polecam

Od niedawna uczęszczam do pani doktor Plewy i mogę z całego serca polecić ją innym pacjentom. To cudowna dziewczyna, ma super podejście do dzieci jak również do rodziców. Po wizycie u pani doktor chce się walczyć z chorobą. Pozdrawiam panią doktor Plewę.

Ania to super lekarz który wie o czym mówi i co robi. Jest osobą kompetentną i pełną chęci by pomóc pacjentowi. Ciepło które bije od Ani daje siłę do dalszego działania. Bardzo fajna młoda dziewczyna polecam wszystkim.

Taki powinien być każdy lekarz. Nigdy sie nie zawiodłam na Pani doktor.

Taki powinien być każdy lekarz. Nigdy sie nie zawiodłam na Pani doktor.

Nie chcę psuć średniej tej ŁADNEJ DZIEWCZYNIE chociaż zasłużyła na 1 no niestety ta osoba potraktowała mnie jak debila niestety lekarz z powołania tak nie traktuje pacjentów a ta ŁADNA DZIEWCZYNA chyba pomyliła zawód mam nadzieje że się nauczy szacunku do starszych osób i się zmieni bo jeśli nie to kariery w tym zawodzie nie zrobi czytając opinie na jej temat widzę że PRAWIE wszyscy pacjenci ją uwielbiają ja do tego grona osób się nie zaliczam pozdrowienia dla tej ŁADNEJ DZIEWCZYNY haha*_*

Najlepszy lekarz z jakim miałam styczność. Pani doktor jest bardzo kompetentna a poza tym wzbudziła zaufanie w mojej zwykle nieufnej córce. 100% trafna diagnoza i sposób leczenia. Polecam każdemu taka lekarka to skarb.

O pani doktor można powiedzieć krótko właściwy człowiek na właściwym miejscu nie jeden raz pomogła mnie i mojej rodzinie dziękuję pani doktor oby więcej takich lekarzy

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza pani Plewa była pierwszą osobą do której zgłosiłam się z moim problemem i teraz wiem że to był bardzo dobry wybór pokierowała moim leczeniem tak że teraz zaczynam wychodzić na prostą w trakcie leczenia spotkałam jeszcze wiele innych lekarzy ale zdecydowanie to pani Plewa wzbudziła we mnie największe zaufanie

Nie bede pisal opowiadan tak jak inni Wedlug mnie Ania Plewa to bardzo ładna i fajna dziewczyna no poprostu Aniol tylko szkoda ze niektorzy pacjenci to matoly i niedoceniaja jej wysilku i poswiecenia ale mam nadzieje ze Ania wielu takich pacjentow niema