lekarz Anna Plewa

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz rodzinny.Bardzo dokładnie bada i poświęca dużo czasu pacjentowi.Na wszystkie pytania odpowiada tłumacząc np.jak powstaje kaszel,dlaczego boli tutaj itp.Nawet wypisując lek mówi dlaczego decyduje się na ten i głośno zastanawia się czy aby napewno dokonuje najlepszego wyboru.Polecam innym i pozdrawiam panią doktor.

Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy ale pani doktor Plewa to jeden z lepszych lekarzy jest bardzo uważna cierpliwa wszystko szczegółowo wyjaśnia a metody leczenia są naprawde zadziwiająco skuteczne to naprawdę niespotykane jestem pani doktor ogromnie wdzięczna

Z panią doktor Anną Plewą miałam styczność tydzień temu i niemogę powiedzieć nic negatywnego. Jest osobą uprzejmą i kompetentną w stosunku do pacjenta. Polecam i pozdrawiam.

Bardzo mi się podoba podejście pani doktor do pacjenta. Jest cierpliwa, spokojnie wysłuchuje co pacjent ma do powiedzenia i potem wszystko dokładnie tłumaczy. Mam nadzieję że nadal będzie przyjmować w Gostyniu w Medicusie i z biegiem lat nabierze jeszcze większego doświadczenia. Jest bardzo młodziutka i jest na początku swojej kariery zawodowej.

Pani doktor należy do młodego pokolenia lekarzy. Pomogła mi w moim problemie i to jest najistotniejsze. Ma też swoje wady ale zalety przewyższają te pierwsze zdecydowanie. Jest konkretna i bardzo sugestywna co pomaga pacjentowi. Ja osobiście polecam innym tego lekarza.

Ma wszechstronną wiedzę medyczną jes bardzo miła spokojna cierpliwa wyrozumiała i kompetentna zawsze wysłucha i służy radą konsultuję z panią doktor leki od wszystkich specjalistów bardzo przejmuje się losem swoich pacjentów jest lekarzem którego z czystym sumieniem warto polecić

Już dawno nie spotkałam tak cierpliwego, miłego i uprzejmego lekarza jakim jest pani Plewa. Pani doktor jest uśmiechnięta, ma wspaniałe podejście do dzieci. Zbadała moje dziecko bardzo dokładnie, a zarazem delikatnie i z poczuciem humoru. Po badaniu wytłumaczyła rodzicowi co się dzieje, jakie leki należy zastosować oraz odpowiedziała na wszelkie pytania i rozwiała wątpliwości. Polecam wszystkim wizyty u tej pani doktor.

Muszę przyznać że po raz pierwszy trafiłam na tak sympatycznego lekarza. Wizyta była bardzo przyjazna. Pani doktor za wszelką cenę stara się pomagać pacjentom. Jestem jej naprawdę bardzo wdzięczna i gorąco ją polecam. Dzięki pani doktor uwierzyłam że są w tym kraju jeszcze lekarze którzy robią to co lubią.

CUDOWNY LEKARZ I CUDOWNY CZŁOWIEK POŚWIĘCA TYLE CZASU PACJENTOWI ILE TRZEBA NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM TEGO LEKARZA

Wspaniały lekarz zdecydowanie ta pani zasługuje na najwyższe oceny niezwykle jest uprzejma kompetentna myśli o pacjentach nie robi nic na odwal się lekarstwa stara się dobrać jak najtańsze ogólnie świetny człowiek