lekarz Anna Plewa

Lekarz rodzinny

Chodzi do niej dużo osób więc ma kolejki. Musi pracować w szybkim tempie i nie zawsze ma czas wszystko powiedzieć. Pani doktor niechętnie zapisuje antybiotyki. Uważam że to dobra praktyka, choć są napewno tacy, którzy katar chcieliby leczyć w ten sposób. Ze skierowaniami nigdy nie miałem problemu. Pani doktor wypisuje je za każdym razem gdy jest taka potrzeba. Ogólnie jest dobrym lekarzem.

Doktor Plewa to naprawde lekarz z powołania jej podejście do pacjenta jest wysokiej klasy bardzo miła uśmiechnięta mimo to że jest się nieraz ostatnim pacjentem to nigdy nie mówi że jest już bardzo zmęczona tylko z uśmiechem na twarzy przyjmuje i potrafi postawić dobrą diagnozę jeśli nie jest pewna diagnozy to daje przekaz na badania nigdy nie stawia diagnozy w ciemno ja osobiście zapisując się na wizyty zawsze proszę o zapisanie do doktor Plewy wszystkim polecam tego lekarza

Bardzo mądra lekarka, leczy kompleksowo, analizuje wnikliwie wyniki badań, szuka przyczyn a nie tylko leczy objawy, pani doktor powinna prowadzić szkolenia dla lekarzy pod hasłem doskonały lekarz pierwszego kontaktu. Może były by mniejsze kolejki do lekarzy specjalistów.

Inteligentna kobieta, konkretna, znająca swoje rzemiosło. Dzięki jej diagnozie i szybkiemu działaniu chodzę jeszcze po tym padole. Zdecydowanie polecam panią doktor przyszłym pacjentom.

Doskonały lekarz rodzinny, niema co komentować poza wystawionymi ocenami. Bez zarzutu i kompleksowo leczy pacjentów. Fantastyczny lekarz i wspaniały człowiek.

Nie będę się rozpisywał jak inni. Poprostu spoks babeczka i tyle. Nic jej nie brakuje, jak na mój gust idealna kobieta - lekarz.

Bardzo sympatyczna, miła, kompetentna. Wita pacjenta z uśmiechem na twarzy, wspiera w chorobie. Zgadzam się z poprzednimi opiniami - jak najwięcej takich lekarzy.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Takich jak ona to naprawdę trzeba szukać ze świecą. Pani doktor jest wyrozumiała, kompetentna, przyjazna i uczciwa. Potrafi gruntownie zbadać pacjenta i postawić właściwą diagnozę, a gdy trzeba to nie waha się odesłać do specjalisty, co nie każdy lekarz to chętnie robi. Jest lekarzem z którym można porozmawiać nawet o swoich osobistych problemach i nigdy nie odmawia pomocy. Życzę każdemu lekarzowi aby miał w sobie tyle siły i dobrej woli oraz ciepłego serca jak ma pani Anna Plewa.

Fantastyczny lekarz, żadne słowa nie są w stanie opisać profesjonalizmu, ciepła, empati pani doktor. Polecam wszystkim, jestem pod wielkim wrażeniem. Brawa dla pani doktor!

To wspaniała lekarka jeszcze takiej nie spotkałam.Grzeczna , mądra.Wszyskim polecam. Takich lekarzy wiecej jak Pani dr.Plewa,to lekarka z powołania.