dr Anna Poleszczykdr Anna Poleszczyk - zdjęcie profilowe

dr Anna Poleszczyk

Psychiatra

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w ramach stypendium studiowała na Universite Victor Segalen w Bordeaux we Francji. Ukończyła specjalizację z psychiatrii w II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Obecnie realizuje projekt badawczy w zakresie stosowania przezczaszkowej stymulacji magnetycznej w depresji w ramach Studium Doktoranckiego w II Klinice Psychiatrycznej i Zakładzie Neurofizjologii Kliniczne...

Polecam leczenie u tej Pani Doktor. Szczegolowo zebrany wywiad, wyjasnienie problemu, dobrze dobrane leczenie.

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Kompleksowe podejście, uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania.

Jestem bardzo zadowolona, wyjaśnienie zaleceń pełne, możliwość zadania pytań, polecam konsultacje u pani doktor.

Psychiatra godny polecenia. Wnikliwy wywiad, odpowiednio dobrane leczenie. Wszystko wytłumaczone jak należy.

Bardzo polecam Panią Annę, poświęciła mi dużo czasu, przed pierwszą wizytą doczytała dokumentację medyczną dostępną w placówce i starała się podejść najbardziej kompleksowo jak to możliwe. Zwróciła uwagę na aspekty niezauważone wcześniej przez lekarza. Bez wahania polecam każdemu, kto szuka kompetentnej i życzliwej jednocześnie pomocy.

Pani doktor Poleszczyk jest osobą budzącą zaufanie już przy pierwszym kontakcie. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, co mogę stwierdzić z całą odpowiedzialnością po 5 latach kuracji. Pomogła mi w bardzo ciężkich chwilach. Serdeczne dzięki!