lekarz Anna Politowicz

Psychiatra

Lekarz pełen empatii, cierpliwy, słuchający co do niego mówię. Pani doktor starała się odpowiedzieć na każde moje pytanie, wyjaśnić moje wątpliwości na temat leczenia. Dokładnie zapisała mi jak mam zażywać leki, potem wszystko jeszcze raz wyjaśniła, pytała czy wszystko jest jasne. Spokojna, rzeczowa.

A. Politowicz - jako konsultant zus z góry założyła ze chory psychicznie od3 lat udaje że jest chory Opinie od 3 lekarzy ją mało zainteresowały jak i moje objawy choroby napisane na papierze zostały z tupetem odrzucone . Tym sposobem stworzyła się atmosfera stresująca wręcz agresywna ! Byłem zdesperowany jako pacjent . Politowicz nie umiała rozładować napięcia między pacjentem a lekarzem - dziwie się psychiatrze że nie umie zapanować nad emocjami chorego !!! zostałem zlekceważony jako cham . Mierny z niej lekarz albo zgubiła ją rutyna