lekarz Anna Politowicz

Psychiatra

A. Politowicz - jako konsultant zus z góry założyła ze chory psychicznie od3 lat udaje że jest chory Opinie od 3 lekarzy ją mało zainteresowały jak i moje objawy choroby napisane na papierze zostały z tupetem odrzucone . Tym sposobem stworzyła się atmosfera stresująca wręcz agresywna ! Byłem zdesperowany jako pacjent . Politowicz nie umiała rozładować napięcia między pacjentem a lekarzem - dziwie się psychiatrze że nie umie zapanować nad emocjami chorego !!! zostałem zlekceważony jako cham . Mierny z niej lekarz albo zgubiła ją rutyna