lekarz Anna Prus

Lekarz rodzinny

uwazalam ja za profesjonalnego lekarza az do dzis.slucha plot od i ocenia czlowieka a karą jest brak obslugi pacjenta. gdzie profesjonalizm?zawiodlam sie na lekarce skoro wysuchala jednej strony (pacjentki ktora widocznie zamiast z choroba przychodzi do dr.prus na pogaduchy) to powinna tez wysluchac drugiej strony i dopiero wtedy oceniac.

Takiego lekarza rodzinnego życzyłabym każdemu. Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Chodzimy całą rodziną,najczęściej jednak dzieci. Nie zdarzyło się, żeby pani doktor odmówiła nam wizyty, często konsultujemy się przez telefon. Bez względu na porę zawsze odbierze telefon i poradzi lub umówi na wizytę. Nie jest to lekarz od 8-16 w gabinecie. Dba o swoich małych pacjentów nawet w swoim czasie wolnym, zawsze można liczyć na wsparcie. Kiedy mieliśy problem z małą pani doktor na drugi dzień dzwoniła do nas zapytać o samopoczucie córeczki. Ja mogę się wyrażac tylko w samych superlatywach- poza ...

Takiego lekarza rodzinnego życzyłabym każdemu.
Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz.
Ja mogę się wyrażac tylko w samych superlatywach- poza tym można tak od serca rozmawia z człowiekiem, że z gabinetu wychodzi się zdrowszym niż się weszło ( i to bez leczenia farmakologicznego :))
Po prostu - najpierw się jest człowiekiem- a potem lekarzem.

Doskonała Pani Doktor! Wreszcie trafiłam do specjalisty z prawdziwego zdarzenia. Każdego pacjenta traktuje poważnie. Nawet w przypadku skomplikowanych chorób już na podstawie wywiadu określa, co może pacjentowi dolegać - oczywiście potwierdza dodatkowymi badaniami i wysyła do specjalistów, ale celność diagnozy to 100%. Antybiotyki zaleca tylko wtedy, kiedy jest taka potrzeba. Ja i moja cała rodzina jesteśmy pacjentami Pani doktor. Życzę każdemu takiego lekarza! Polecam!