Lekarz Rodzinny Legionowo

05-120 Legionowo

Bardzo dobry lekarz!!! jestem zadowolona, że to mój lekarz rodzinny. Nigdy się nie zawiodłam!!! 100 lat Pani Doktor, 100 lat!!! pacjentka małgorzata b.

Jest świetna to co robi to robi z sercem i pasją Polecam

Jest świetna to co robi to robi z sercem i pasją Polecam

05-120 Legionowo

Bardzo kompetentna i świetny specjalista. Plecam.

Bardzo kompetentna i świetny specjalista. Plecam.

Sławomir Jakubowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Poradnia lekarza POZ - Filia nr 1

05-120 Legionowo

Pan doktor leczy moje dzieci od 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Nie wciska antybiotyków przy każdej wizycie. Troskliwy, kompetentny, serdeczny. Polecam każdemu kto szuka dobrego pediatry dla swojej pociechy.

Opinia dodana przez: Magdalena

Legionowo

PANI DOKTOR KATARZYNA WŁODKOWSKA - TO LEKARZ Z POWOŁANIA. JEST ŚWIETNYM SPECJALISTĄ, PROFESJONALNIE PODCHODZI TO PACJENTA, JEST UPRZEJMA, CIEPŁA, A PRZY TYM KONKRETNA I RZECZOWA. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM !!!!!

05-120 Legionowo

Pani dr.Basia jest super,miła polecam ją, ma podejście do dzieci i dokładnie zawsze bada nie patrząc na zegarek bo kolejny czeka pacjent zawsze poświęca czas swemu pacjentowi.Ja osobiście znam ją z własnego doświadczenia gdy byłam jej pacjentką zaczynała swe doświadczenia lekarskie w Legionowie a teraz mój synek jest jej pacjentem.Ale tan czas leci.

05-120 Legionowo

Takiego lekarza rodzinnego życzyłabym każdemu.
Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz.
Chodzimy całą rodziną,najczęściej jednak dzieci. Nie zdarzyło się, żeby pani doktor odmówiła nam wizyty, często konsultujemy się przez telefon.
Bez względu na porę zawsze odbierze telefon i poradzi lub umówi na wizytę. Nie jest to lekarz od 8-16 w gabinecie. Dba o swoich małych pacjentów nawet w swoim czasie wolnym, zawsze można liczyć na wsparcie.
Kiedy mieliśy problem z ...

Takiego lekarza rodzinnego życzyłabym każdemu.
Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz.
Kiedy mieliśy problem z małą pani doktor na drugi dzień dzwoniła do nas zapytać o samopoczucie córeczki.
Ja mogę się wyrażac tylko w samych superlatywach- poza tym można tak od serca rozmawia z człowiekiem, że z gabinetu wychodzi się zdrowszym niż się weszło ( i to bez leczenia farmakologicznego :))
Po prostu - najpierw się jest człowiekiem- a potem lekarzem.

05-120 Legionowo

Dziś miałam wątpliwą przyjemność poznania tej pani. W nocy moja dwuletnia córeczka dostała wysokiej gorączki, rano udało się zapisać do wyżej wymienionej. Przyjechałam na kilka tygodni z Wołomina do Legionowa do dziadków. Po przyjściu do przychodni, gdy weszłyśmy do gabinetu zostałyśmy bardzo ciepło przyjęte CO PANI TU ROBI, SKAD SIE PANI WZIĘŁA? Zdziwiłam się bardzo, ale odpowiedziałam, że jestesmy na wakacjach, POWINNA PANI JECHAĆ DO WOLOMINA, Odpowiadam na to, że córka ma gorączkę 39.6, NO TO CO, DO WOLOMINA JEST TYLKO 30 KM. I pani mnie nie przyjęła. Świadomie nie nazywam tej kobiety doktorem, ponieważ jej obowiązkiem w każdej chwili jej życia jest pomoc innym. Nie polecam nikomu, szczególnie małym dzieciom.

Opinia dodana przez: Dorota

Zakład Opieki Zdrowotnej "Legionowo"
Sowińskiego 4
05-120 Legionowo

Szkoda, że Pani doktor tylko ładnie się uśmiecha zamiast wykazać się choć odrobiną dobrej woli. Po prośbie o wypisanie "zielonej karty" obiecała zająć się sprawą, a poszła na urlop nie przekazując sprawy innemu lekarzowi. Przez nią moja mama trafiła do leczenia onkologicznego o wiele później niż powinna. Dodam, że ja, jako laik dowiedziałam się w Ministerstwie Zdrowia, że lekarz ma prawo zadzwonić do ministerialnego informatyka, który krok po kroku wyjaśni, jak generuje się ten dokument. Pani doktor Osmólskiej nie chciało się widocznie tego zrobić... a o poprzednich wizytach w ogóle szkoda mówić (chyba, że chodziło o katar).To jest podejście do pacjenta? To jest kompetencja?

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Edyta Dubiel

Pediatra, Lekarz rodzinny

MEDIQ

05-120 Legionowo

Ocenę niestety mogę wystawić tylko bardzo słabą. Chorowałem od 4 dni, gorączka 40,5 pierwszego dnia i 38-39 przez kolejne dni. 4 dnia postanowiłem z rana zrobić badania w ALABie moczu i krwi. Wyniki wyszły bardzo słabe, ewidentnie wynikało z nich zakażenie bakterią(infekcja dróg moczowych). Tego samego dnia zadzwoniłem do Enel-Medu po lekarza by przyszedł z wizytą domową. Pomijam czekanie 5h(miało być do 4h), doktor przyszła przeczytała wyniki krwi i moczu i stwierdziła, że wyniki są błędne i nie bierze ich pod uwagę. Obstawała przy zakażeniu wirusem dróg oddechowych. Kaszel miałem dosłownie delikatny, brak kataru. Czyli odrzuciła wyniki badań, nie wzięła pod uwagę tego co mówiłem(ból brzucha, ciemny i gęsty mocz). Stwierdziła, że nie może mi pomóc bo na wirusa nie bardzo są leki. A po chwili wypisała mi skierowanie na RTG klatki i USG brzucha. To skoro nic mi nie jest to jak to jest, że na życzenie pacjenta wypisuje takie skierowania(RTG?!)? Przecież wystawianie skierowań/recept powinno odbywać się w zgodzie z poglądem na chorobę/zdrowie pacjenta, a nie uznaniowo bo pacjent prosi. Na moją prośbę dostałem też dwie recepty na antybiotyki(Cipronex wyleczył mnie w 4 dni). Czyli doktor uznała, że mam wirusa i nie mam zakażenia dróg moczowych, wyniki badań są błędne ale skoro pacjent chce to wystawia skierowanie na dwa badania i dwa antybiotyki(Cipronex i Summamed). Brak mi dalej słów by opisać ten absolutny brak profesjonalizmu.

Powtórzyłem badania krwi i moczu, wyszło, że jednak te pierwsze były poprawne. Zrobiłem USG brzucha i wyszło zakażenie dróg moczowych(jak podejrzewałem). Po konsultacji z innym lekarzem wziąłem antybiotyk i po kilku dniach doszedłem do siebie.

Gdybym tego nie zrobił to co, dalej bym zdychał z taką gorączką non stop? Co to za lekarz co neguje wyniki badań, nie słucha pacjenta i bierze 250zł za to, że pacjent jest mądrzejszy i w sumie musiał się leczyć sam.

NIE POLECAM

Opinia dodana przez: JużZdrowy