Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Legionowo

lekarz Małgorzata Siuda

05-120 Legionowo

Do doktor Siudy trafiliśmy z półroczną córeczką z infekcją górnych dróg oddechowy (leczonych od tygodnia u innego lekarza u którego nie było już miejsc). Zaniepokoiła nas podwyższona temperatura, której wcześniej nie było. Dziecko zaczęło mniej jeść, niechętnie piło. Mimo, że katar był mniejszy, córka była bardziej płaczliwa, wyraźnie coś jej dolegało. Doktor Siuda po osłuchaniu dziecka nie stwierdziła nic niepokojącego, a jako przyczynę gorączki podała "zatkanie nosa" i zaleciła podanie ...

lekarz Barbara Błażejczyk

05-120 Legionowo

Pani dr.Basia jest super,miła polecam ją, ma podejście do dzieci i dokładnie zawsze bada nie patrząc na zegarek bo kolejny czeka pacjent zawsze poświęca czas swemu pacjentowi.Ja osobiście znam ją z własnego doświadczenia gdy byłam jej pacjentką zaczynała swe doświadczenia lekarskie w Legionowie a teraz mój synek jest jej pacjentem.Ale tan czas leci.

lekarz Arkadiusz Dąbrowski

usługi lekarskie/medycyna ogólna
Parkowa 65
05-120 Legionowo

Niekompetencja, arogancja, złośliwość - najważniejsze cechy tego lekarza. Prosiłam o skierowanie do sanatorium, przedstawiłam badania i wypisy z sanatoriów. Lekarz stwierdził, że badania stare i leczę się tylko w sanatoriach. Mówię, że właśnie czekam 8 miesięcy na wizytę u rehabilitanta. Odpowiedź lekarza: Bo jest za dużo takich pacjentów, jak pani, a lekarzy brakuje.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Katarzyna Włodkowska

Legionowo

Polecam z.calego serca dr. Włodkowską, trafiłam do p. Dr po raz pierwszy z córką na bilans. Pani dr odpowiedziała na wszystkie moje pytania, rozwiała moje wątpliwości, w stosunku do mojej córki była niezwykle uprzejma i łatwo nawiązały kontakt. Napewno wrócimy do p. Doktor.
Opinia dodana przez: magdalena

lekarz Edyta Dubiel

Lekarz rodzinny, Pediatra

MEDIQ

05-120 Legionowo

Ocenę niestety mogę wystawić tylko bardzo słabą. Chorowałem od 4 dni, gorączka 40,5 pierwszego dnia i 38-39 przez kolejne dni. 4 dnia postanowiłem z rana zrobić badania w ALABie moczu i krwi. Wyniki wyszły bardzo słabe, ewidentnie wynikało z nich zakażenie bakterią(infekcja dróg moczowych). Tego samego dnia zadzwoniłem do Enel-Medu po lekarza by przyszedł z wizytą domową. Pomijam czekanie 5h(miało być do 4h), doktor przyszła przeczytała wyniki krwi i moczu ...
Opinia dodana przez: JużZdrowy

lekarz Joanna Osmólska

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej "Legionowo"
Sowińskiego 4
05-120 Legionowo

Odradzam każdemu tego lekarza . Nie ma odrobiny podejścia do pacjenta jest agresywna nie potrafi powstrzymać swoich emocji po tym jak pacjent prosi ją o pomoc . Nie polecam!
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Alina Hapter

05-120 Legionowo

Bardzo dobry lekarz!!! jestem zadowolona, że to mój lekarz rodzinny. Nigdy się nie zawiodłam!!! 100 lat Pani Doktor, 100 lat!!! pacjentka małgorzata b.

lekarz Lidia Kołakowska-Fudalej

05-120 Legionowo

Jest świetna to co robi to robi z sercem i pasją Polecam

lekarz Anna Prus

05-120 Legionowo

Takiego lekarza rodzinnego życzyłabym każdemu.
Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz.
Chodzimy całą rodziną,najczęściej jednak dzieci. Nie zdarzyło się, żeby pani doktor odmówiła nam wizyty, często konsultujemy się przez telefon.
Bez względu na porę zawsze odbierze telefon i poradzi lub umówi na wizytę. Nie jest to lekarz od 8-16 w gabinecie. Dba o swoich małych pacjentów nawet w swoim czasie wolnym, zawsze można liczyć na wsparcie.
Kiedy mieliśy problem z ...

lekarz Marta Zimin

05-120 Legionowo

Bardzo kompetentna i świetny specjalista. Plecam.

Lekarze rodzinni w Legionowie