lekarz Anna Przybył

1,3
1,7

Dwa razy byłam z dzieckiem u Pani Anny Przybył. Raz Pani doktor gdy sprawdzała gardło dziecku, a to zaczęło kaszleć, odwróciła się i przepisała antybiotyk bo stwierdziła zapalenie gardła - po przyjściu do domu obejrzałam buzię dziecka - buzia w aftach - całe szczęście nie podałam antybiotyku, pojechałam do innego lekarza i przepisano mi odpowiednie leki. Druga wizyta - stwierdzone lekkie przeziębienie - nie ma potrzeby antybiotyku - na drugi dzień wieczorem gorączka, szpital - dziecko ma zapalenie gardła i migdałków. Zmuszona byłam do zmiany pediatry.

Lekarz pediatra która po skończonej wizycie mówi do malego dziecka "wiecej do mnie nie przychodź "zero podejścia do małego pacjenta zmieniamy przychodnie

Lekarz pediatra która odwraca głowę podczas badania przy kaszlącym dziecku ,aby się nie zarazić?Cały czas te same antybiotyki,osłuchowo czyste,czyste,czyste a znajoma wylądowała w szpitalu z zapaleniem płuc syna 2 miesięcznego kiedy pani doktor powiedziała że jest wszystko ok,ja sama nie polecam i przenoszę się do innej przychodni a ta pani jak się nie nadaję na lekarza to niech pracę zmieni na taką gdzie nie ma kontaktu z chorymi ,za dobrze ma niech idzie do sklepu na pół etatu!!!!!