lekarz Anna Radzikowska

Chodzę do Pani doktór od dwóch lat i przyznam szczerze, iż nie spotkałam jeszcze na swojej drodze tak porządnego lekarza. Kompetentna, pacjentkom poświęca tyle czasu ile potrzebują. Bardzo dokładnie robi badanie usg. Odpowiada na pytania w sposób zrozumiały. Polecam wszystkim

Specjalistka od USG, dokładnie potrafi zbadać maleństwo (mam tu na myśli nawet malutki zarodek), dokładna, odpowiada na pytania i tłumaczy, co BARDZO cenię. Empatia i uprzejmość to też cechy charakterystyczne pani doktor.

Lekarka na 5 !! Chodzę do niej od 5 lat, prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Uprzejma, delikatna, sympatyczna. Podczas USG wszystko tłumaczy i bardzo dobrze odczytuje zapis. Już w ciąży wykryła mojej córci niewielką wadę jednego narządu, dzięki czemu mogliśmy to diagnozować od razu po porodzie. Jeśli będę jeszcze mieszkać w Wawie i zajdę w kolejną ciążę, to również będę prowadzić ją u tej lekarki. Same pozytywy, polecam!!

PANI DOKTOR PROWADZIŁA MOJA CIAZE I MOGE JA POLECIC W 100%. KOMPETENTNA, UPRZEJMA I DOSKONALE ZNAJACA SIE NA TYM CO ROBI. JEDYNY MINUS TO ZBYT DLUGIE CZEKANIE NA WIZYTY ZE WZGLEDU DUZA ILOSC PACJENTOW.

Zdecydowanie polecam dr Radzikowską - jest kompetentna, delikatna w badaniu, z szacunkiem odnosi się do pacjentki, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, nie bagatelizuje żadnej sprawy, wnikliwie analizuje i tłumaczy wyniki badań. Wizyta trwa tyle, ile wymaga tego sytuacja czy pacjentka: od 15 minut do 30 minut lub dłużej. Pani doktor daje swój nr telefonu i w razie sytuacji awaryjnych udziela pomocy przez telefon ( sama korzystałam z tej możliwości w czasie ciąży trzykrotnie). Z całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza.

Na wizycie czuje sie rozluźniona, pani doktor jest bardzo miła kompetentna, delikatna w badaniu. W czasie USG wszystko dokładnie pokazuje i tłumaczy. Odpowiada na wszystkie pytania.

Fakt, wizyta trwa ok.10 minut. Pani doktor usmiechnięta. Tlumaczy wszystko. Daje swoj numer telefonu.

Jest moim lekarzem od 6 lat. Rzeczywiście w tej chwili jest bardzo rozchwytywanym lekarzem, ale nigdy nie zaniedbała moich problemów i zawsze ma dla mnie czas. Rewelacyjnie poprowadziła moja pierwszą ciążę i w tej chwili przygotowujemy się razem do drugiej. Z czystym sumieniem poleciłam ja wielu moim znajomym i każda jest zadowolona.

Super lekarz, którego gorąco polecam!!! Doskonale się opiekuje, wnikliwie analizuje wyniki badań. Poprowadziła 3 ciąże doskonale, niczego nie zaniedbując. POLECAM!!!!!!

nie polecam tego lekarza z uwagi na fakt, iż dosyć droga prywatna wizyta np. w Babka Medica trwa jedynie 10 min., Pani dr nie tłumaczy, oczywiście na pytanie odpowie i jest b. miła i słodka ale jak tu zadawać pytania przy pierwszej ciąży jeśli nie wiadomo jakie pytania zadawać, następnie super prowadzi ciążę jeśli rozwija się prawidłowo, gdy są komplikacje Nie pomaga pacjentowi, nie wiem dlaczego-przecież po I to Jej obowiązek, a po II płacę dodatkowo. Z tego względu zmieniam lekarza prowadzącego.Mogę wywnioskować, że posiada na pewno dużą wiedzę i umiejętności lecz pacjenta traktuje przedmiotowo zasłaniając się słodką miną i uśmiechem.