lekarz Anna Romaniec-Koterwa

1,3
1,8
1,4
1,5

Najgorszy lekarz u którego miałam okazję być. Nie słucha pacjenta, jest arogancka, przejawia problemy z komunikacją. Potrafi zostawić pacjenta bez kontynuacji leczenia i nie brać za to odpowiedzialności.Teraz rozumiem dlaczego kolejki do niej są takie krótkie. Być może warto takie sprawy zgłaszać do Rzecznika Praw Pacjenta.

ODRADZAM KAŻEMU kto choć troszkę chce poprawić swój stan zdrowia psychicznego. Doktor bez żadnych realnych kompetencji. Pierwsza moja wizyta u lekarza była gdy byłam w najgorszym momencie kryzysowym swojego życia, w grę wchodziły myśli samobójcze, Pani przypisała mi SYROP uspokajający i zupełnie NIC INNEGO, syrop nie działał zupełnie. Wyszłam z wizyty zapłakana, załamana i w jeszcze gorszym samopoczuciu, wypytywana byłam o najmniej istotne rzeczy, które nijak miały się do postawienia diagnozy (tp. Czy moje wakacje były z biurem podróży czy sama je organizowałam i jak przebiegał proces samo organizacji czy wszystko na miejscu było okej). Dziś odbyłam drugą konsultacje z Panią (doktor to za dużo powiedziane), byłam zapisana do zupełnie innego lekarza. Oczywiście nigdy samej sobie nie zrobiłabym już tego aby własnowolnie podjąć się rozmowy czy już na pewno konsultacji własnego zdrowia z tą osobą. Pomyłka przy zapisie mnie. Równie lekceważące podejście, brak empatii, zero rozwiązania i kolejny syrop... TRAGEDIA

Bardzo odradzam wizytę u tej lekarki. Nie słucha, przerywa wypowiedź, wybija z rytmu. Żałuję, że czekałam tyle czasu na wizytę. Gorzej się czuję po tej wizycie niż przed! Omijać z daleka

Jest takie powiedzenie "żeby iść do lekarza człowiek musi być zdrowy". T człowiek w potrzebie czuje się gorzej po wizycie niż przed wizytą. Przykre

"nikomu nie polecam nieuprzejma niemiła wizyta trwała 5 minut na zasadzie pytan.pytania nie związane z moją chorobą tylko przebyte dzieciństwo i teraz sytuacja życiowa .to jest bzdura odczułam że lekarka siedzi tam za kare i zajmuje etat .powinni ją zwolnić .poszłam sobie do drugiego lekarza. " jest 2021 rok i dalej aktualne

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Stracony czas... Ta Pani nie powinna pracować z ludźmi, zero profesjonalizmu, jedna wielka porażka.

DOBRA LEKARKA WYKRYŁA U MOJEGO OJCA KRWIAKA MÓZGU A PSYCHIATRZY GO LECZYLI NA ZABURZENIA PSYCHICZNE

DOBRA LEKARKA WYKRYŁA U MOJEGO OJCA KRWIAKA MÓZGU
A PSYCHIATRZY GO LECZYLI NA ZABURZENIA PSYCHICZNE