lekarz Anna Rybczyńska

3,5
3,3
3,9
3,6

Najlepsza Pani doktor.nigdy nie spotkałem się z odmowa wizyty.zawsze nam pomogla,posiada ogromną wiedzę i ma super podejście do dzieci.polecam!!!

Kochani, napiszę krótko, ale mam nadzieję, że treściwie - Dr Rybczyńska to kompetentna, czyli znająca się na medycynie lekarka. OGROMNY PLUS to wielkie serce dla dzieciaczków! Podziwiam i polecam! Chciałam krótko, ale musi być min 100 znaków, by napisać opinię, wiec dodam, że po Pani Doktor widać, że kocha dzieci, bo wspaniale nawiązuje z nimi kontakt w czasie wizyty. Tak samo ciepła w rozmowie w poradni, jak i podczas wizyty prywatnej. Jest niesamowita, bo zawsze mogę na nią liczyć. Nawet podczas wyjazdów, gdy nie było jej na miejscu, mogłam liczyć ...

Podziwiam i polecam!
Chciałam krótko, ale musi być min 100 znaków, by napisać opinię, wiec dodam, że po Pani Doktor widać, że kocha dzieci, bo wspaniale nawiązuje z nimi kontakt w czasie wizyty. Tak samo ciepła w rozmowie w poradni, jak i podczas wizyty prywatnej. Jest niesamowita, bo zawsze mogę na nią liczyć. Nawet podczas wyjazdów, gdy nie było jej na miejscu, mogłam liczyć na jej poradę, bo w miarę możliwości starał mi się pomóc przez telefon i podpowiedzieć, co robić, czy pokierować dalej.
Poza tym muszę powiedzieć, że Pani Doktor pracuje w jednej z nielicznych (jeśli nie jedynej) poradni w Wieluniu, jaką jest NOVAMED ONE, w której nie trzeba czekać tygodnia na wizytę. Pacjenci są przyjmowani miło i sprawnie - BRAWO! Właśnie dlatego z pełną odpowiedzialnością oceniam BARDZO WYSOKO pracę Pani Doktor. Chyba rzadko się zdarza, żeby doktor w swoim prywatnym gabinecie sam z siebie podpowiedział, by zapisać się do poradni, w której przyjmuje na NFZ, gdy mieliśmy sporo kłopotów zdrowotnych wymagających częstych wizyt. Dlatego właśnie i ze względu na skuteczność leczenia z czystym sercem polecam Panią Doktor.

Lekarz który nie ma zielonego pojęcia o leczeniu dzieci. Nie potrafiła rozpoznać zapalenia płuc u mojego dziecka. Zamiast leczyć zapisuje suplementy które nie działają. Nie polecam tej pseudo lekarki.

Jestem pod wrażeniem. Świetna organizacja pracy: umawiła mnie na godzinę i o tej weszłam. Dostałam konkretne informacje po badaniu. Wytłumaczone: co, jak i dlaczego. Poczekałam, czy i leczenie będzie równie dobre, jak moje odczucia i teraz z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecić doktor Rybczyńską

Mieliśmy problem z ze swoją córeczką, tzn. zaczęła gorączkować.Od razu poszliśmy do Pani doktor. Doktor wytłumaczyła nam, że przyczyn wysokiej gorączki może być kilka. Ponieważ po zbadaniu nie stwierdziła zmian w płucach a i w buzi i na ciele nic nie było dała leki przeciwgorączkowe i kazała nawadniać a my mieliśmy ją obserwować. Powiedziała na co mamy zwrócić uwagę w domu. Okazało się, że rzeczywiście wyszły zmiany, pojechaliśmy więc znów do doktor a ona badając Karinkę powiedziała, że teraz już na 100% widzi, że to bostonka o której też mówiła na początku, że może być. Mąż powiedział, że "szacun" i ja tez uważam, że można ufać jej wiedzy i doświadczeniu. Poza tym widzę, że Doktor kocha dzieci. Lekarka godna polecenia.

Panią Doktor mogę z czystym sercem polecić każdemu choremu. Jest kompetentna i zaangażowana w proces leczenia. Poświęca czas na wytłumaczenie choroby i leczenia. To, co w niej bardzo cenię, to fakt, że jako jedna z nielicznych znanych mi lekarzy nie buduje swojej pozycji przez krytykę innych, chociaż zapewne przez to traci, bo w dzisiejszym świecie wielu pacjentów uwielbia "obrabianie" z lekarzem innych lekarzy w gabinecie.. Po Dr Rybczyńskiej widać, że nie tylko zna się na leczeniu, ale i kocha swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stąd moja córka ...

Po Dr Rybczyńskiej widać, że nie tylko zna się na leczeniu, ale i kocha swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stąd moja córka i synek nie boją się badania w gabinecie Pani Doktor.
Osobiście z racji kłopotów natury alergicznej mogę polecić Panią Doktor innym alergikom, bo to dzięki niej mogę normalnie funkcjonować.
Z całym przekonaniem wystawiam Pani dr Rybczyńskiej najwyższą ocenę!

Mojemu 10 miesięcznemu synkowi przepisała na gorączkę zawiesinę - antybiotyk po którym dostał wysypki. Po dwóch dniach gdy synek był już cały w krostach udaliśmy się z żoną raz jeszcze do przychodni na konsultację. Synkowi został przepisany kolejny antybiotyk tym razem w zastrzyku, który rzekomo miał załagodzić wysypkę. Niestety spowodował, że wysypka objęła już zasięgiem w zasadzie całe ciało. Tym razem już nie podawaliśmy więcej dawek leku i nie czekaliśmy na nic tylko udaliśmy się na prywatną wizytę u innej lekarki. Po jednej dawce przepisanego przez nią leku wysypka ustąpiła praktycznie w całości. Tyle w temacie. Resztę niech każdy dopowie sobie sam ...

Polecam panią doktor. Zawsze poświęca swój czas małemu pacjentowi, można na nią liczyć w każdej sytuacji. Jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia chorego dziecka nawet w niedzielę czy późnym wieczorem. Jest kompetentna i zawsze służy fachową poradą.

te pozytywne opinie to chyba tylko znajomi pani "doktor" piszą albo ona sama, bo ja nie znam nikogo kto dobrze by się wypowiadal na jej temat, nawet pracownicy w szpitalu dobrze o niej nie mówią gdzie też pracuje, ja sama przez nią przepisałam dziecko do innej przychodni.

Pani Doktoe jest bardzo dobrym lekarzem i specjalista w swojje dziedzinie! Kompetentna i miła. Nie zgadzam się z komentarzem, ze leczy w "ciemno". zawsze potrafi wytłumaczyć i uzasadnić stosowane leczenie. Ma podejscie do dzieci. Mój synek jest zachwycony. Gorąco polecam.