lekarz Anna Rybczyńska

Alergolog, Alergolog dziecięcy, Pediatra

3,4
3,5

Panią Doktor mogę z czystym sercem polecić każdemu choremu. Jest kompetentna i zaangażowana w proces leczenia. Poświęca czas na wytłumaczenie choroby i leczenia. To, co w niej bardzo cenię, to fakt, że jako jedna z nielicznych znanych mi lekarzy nie buduje swojej pozycji przez krytykę innych, chociaż zapewne przez to traci, bo w dzisiejszym świecie wielu pacjentów uwielbia "obrabianie" z lekarzem innych lekarzy w gabinecie.. Po Dr Rybczyńskiej widać, że nie tylko zna się na leczeniu, ale i kocha swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stąd moja córka ...

Po Dr Rybczyńskiej widać, że nie tylko zna się na leczeniu, ale i kocha swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, stąd moja córka i synek nie boją się badania w gabinecie Pani Doktor.
Osobiście z racji kłopotów natury alergicznej mogę polecić Panią Doktor innym alergikom, bo to dzięki niej mogę normalnie funkcjonować.
Z całym przekonaniem wystawiam Pani dr Rybczyńskiej najwyższą ocenę!

Mieliśmy problem z ze swoją córeczką, tzn. zaczęła gorączkować.Od razu poszliśmy do Pani doktor. Doktor wytłumaczyła nam, że przyczyn wysokiej gorączki może być kilka. Ponieważ po zbadaniu nie stwierdziła zmian w płucach a i w buzi i na ciele nic nie było dała leki przeciwgorączkowe i kazała nawadniać a my mieliśmy ją obserwować. Powiedziała na co mamy zwrócić uwagę w domu. Okazało się, że rzeczywiście wyszły zmiany, pojechaliśmy więc znów do doktor a ona badając Karinkę powiedziała, że teraz już na 100% widzi, że to bostonka o której też mówiła na początku, że może być. Mąż powiedział, że "szacun" i ja tez uważam, że można ufać jej wiedzy i doświadczeniu. Poza tym widzę, że Doktor kocha dzieci. Lekarka godna polecenia.

Jestem pod wrażeniem. Świetna organizacja pracy: umawiła mnie na godzinę i o tej weszłam. Dostałam konkretne informacje po badaniu. Wytłumaczone: co, jak i dlaczego. Poczekałam, czy i leczenie będzie równie dobre, jak moje odczucia i teraz z pełną odpowiedzialnoscią mogę polecić doktor Rybczyńską

Polecam panią doktor. Zawsze poświęca swój czas małemu pacjentowi, można na nią liczyć w każdej sytuacji. Jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia chorego dziecka nawet w niedzielę czy późnym wieczorem. Jest kompetentna i zawsze służy fachową poradą.

Mojemu 10 miesięcznemu synkowi przepisała na gorączkę zawiesinę - antybiotyk po którym dostał wysypki. Po dwóch dniach gdy synek był już cały w krostach udaliśmy się z żoną raz jeszcze do przychodni na konsultację. Synkowi został przepisany kolejny antybiotyk tym razem w zastrzyku, który rzekomo miał załagodzić wysypkę. Niestety spowodował, że wysypka objęła już zasięgiem w zasadzie całe ciało. Tym razem już nie podawaliśmy więcej dawek leku i nie czekaliśmy na nic tylko udaliśmy się na prywatną wizytę u innej lekarki. Po jednej dawce przepisanego przez nią leku wysypka ustąpiła praktycznie w całości. Tyle w temacie. Resztę niech każdy dopowie sobie sam ...

Lekarz który nie ma zielonego pojęcia o leczeniu dzieci. Nie potrafiła rozpoznać zapalenia płuc u mojego dziecka. Zamiast leczyć zapisuje suplementy które nie działają. Nie polecam tej pseudo lekarki.

Pani Doktor ,zakończyła pracę w tej poradni z dniem 30.10.2015 roku. Więc proszę konkurencję o nie dodawanie negatywnych opinii .pozdrawiam Grupa Novamed one ,nowa przychodnia w Wieluniu.

Pani Doktor ,zakończyła pracę w tej poradni
z dniem 30.10.2015 roku.
Więc proszę konkurencję o nie dodawanie negatywnych opinii .pozdrawiam
Grupa Novamed one ,nowa przychodnia w Wieluniu.

Pani Doktoe jest bardzo dobrym lekarzem i specjalista w swojje dziedzinie! Kompetentna i miła. Nie zgadzam się z komentarzem, ze leczy w "ciemno". zawsze potrafi wytłumaczyć i uzasadnić stosowane leczenie. Ma podejscie do dzieci. Mój synek jest zachwycony. Gorąco polecam.

Pani doktor bardzo miła była to nasza pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta w tym gabinecie.Pani doktor dokładnie wysłuchała historii choroby następnie sama dużo opowiadała i tłumaczyła na temat leczenia kazała dzwonić jak przebiega leczenie,dziecko zachwycone z wizyty,a to też ważne.Serdecznie polecam.

Świetna lekarka. Pełen profesjonalizm. Widać, że ma ogromną wiedzę i super podejście do dzieci. Pierwszy raz miałam wszystko wytłumaczone. Polecam każdemu, kto chce być włąściwie leczony!

Polecam każdemu, kto chce być włąściwie leczony!