Filtruj terminy

Pediatra Wieluń

lekarz Anna Rybczyńska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Wieluń

Kochani, napiszę krótko, ale mam nadzieję, że treściwie - Dr Rybczyńska to kompetentna, czyli znająca się na medycynie lekarka. OGROMNY PLUS to wielkie serce dla dzieciaczków!
Podziwiam i polecam!
Chciałam krótko, ale musi być min 100 znaków, by napisać opinię, wiec dodam, że po Pani Doktor widać, że kocha dzieci, bo wspaniale nawiązuje z nimi kontakt w czasie wizyty. Tak samo ciepła w rozmowie w poradni, jak i ...
Opinia dodana przez: MagdaLena

dr Urszula Perczyńska

Vademekum

98-300 Wieluń

Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej jednym lekarz z bardzo wielu który myje ręce przed podejściem do dziecka podejście ma niesamowite do dziecka a z wiedzą nigdy nas nie zawiodła i wyprowadziła moje dziecko z niejednego ciężkiego przypadku co inny umywali ręce szpitalm
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Małgorzata Marks-Dybek

ks. Popiełuszki 35
98-300 Wieluń

Dziwią mnie komentarze o braku kompetencji pani doktor, no bo skoro ktos wie lepiej, to moze niech sam zacznie leczyc.
Pani doktor jest zawsze miła, uśmiechnięta, moje dziecko rysuje dla niej obrazki i bardzo chętnie do niej chodzi. Nigdy nie odmówiła mi porady nawet na temat nie związany z chorobą dziecka, i jako jedyny lekarz rozpoznała chorobę mojej curki, gdy ja przez 4 miesiące jezdziłam do profesorów i nikt ...
Opinia dodana przez: clio

Jadwiga Kucharczyk-Magiera

Neonatolog, Pediatra

Częstochowska 33
98-300 Wieluń

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!

lekarz Krystyna Kula

Kochanowskiego 14
98-300 Wieluń

Antybiotyk profilaktycznie - stara szkoła. Mądry rodzic zmienia lekarza. Głupi wierzy, w skuteczność antybiotyków przy zwykłym katarze, osłabiając w ten sposób układ odpornościowy swojego dziecka i dalej korzysta z usług pani dr, która traktuje antybiotyki jak cukierki. Nigdy nie wyszłam z gabinetu bez antybiotyku, na szczęście w porę się ocknęłam i zmieniłam lekarza.

lekarz Anna Dworniak

ulica Mokra 1A
98-300 Wieluń

Chodzę do pani doktor z dziećmi od 2 lat więc zdążyłam ją troszkę poznać . Według mnie jest świetnym lekarzem z dobrym podejściem do dzieci , birącąc pod uwagę zdanie rodzica z którym przeprowadza wywiad ,. Potrafi doradzić i konkretnie pokierować jeśli zachodzi taka potrzeba .Mam syna z astmą wczesno- dziecięcą i zdarzyło mi się nawet iść na prywatną wizytę w niedzielę wieczorem ,przyjęła nas bardzo chętnie i udzieliła pomocy ...

lekarz Danuta Jędrzejczyk

Joanny Żubr 10
98-300 Wieluń

Polecam bardzo dobry pediatra leczyła mnie w dzieciństwie, a teraz moją córkę! Polecam!

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog, Pediatra

Przychodnia
Joanny Żubr 30
98-300 Wieluń

Bylam pacjentka pana Hilczera juz jakies 30 lat temu i prowadzil mnie a raczej dal mi normalbe zycie co przy braku Tarczycy jako juz gruczolu bo urodzilam sie bez.Jestem w sranie wladac 2 obcymi jezykami mam rowniez dziecko co bylo watpliwe.tak wiec mozna mu w pelni zaufac.ja jestem dozgonnie wdzieczna.
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Iwona Nykiel-Raj

Pulmonolog, Pediatra

SP ZOZ Wieluń -Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc
Szpitalna 16
98-400 Wieluń

Pani doktor dokładnie wytłumaczyła zalecenia i odpowiedziała na wszystkie pytania, bardzo sympatyczna, polecam w Wieluniu

Jolanta Pełka

Alergolog, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna

98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Aneta

Pediatrzy w mieście Wieluń