Anna Skłodowska

Pani doktor informacji na temat stanu zdrowia pacjenta udziela rodzinie na korytarzu szpitala przy uchylonych drzwiach od gabinetu lekarskiego. Nie ma czasu w godzinach pracy oddziału na rozmowy o chorobie pacjenta, jest nieuprzejma , zdecydowanie nie polecam kontaktu z tym lekarzem.

Pani Doktor Skłodowska jest wybitnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Zawsze służy pomocą, jest cierpliwa, spokojna i dokładna w diagnozie. Wizyta u tej Pani sama w sobie jest terapią na ból, gdyż Pani Ania jest również dobrym psychologiem i potrafi dotrzeć do człowieka, nawet kiedy zmaga się z ciężkimi chorobami. Według mnie Pani Ania Skłodowska to najlepszy lekarz w Inowrocławiu. Cieszę się, że spotkałam takiego lekarza na swojej drodze.Naprawdę polecam wszystkim

trudności w otrzymaniu informacji odnośnie przyszłych zaplanowanych badań; niestety nie otrzymałam jakichkolwiek nowych informacji odnośnie choroby, ponadto co uzyskałam od lekarza pierwszego kontaktu

postawiła złą diagnozę mąż nieżyje już 10 lat

postawiła złą diagnozę mąż nieżyje już 10 lat

Wspaniały specjalista i dodatkowo ujmująca osobowość, łagodny, pochylający się nad człowiekiem chorym- lekarz.

Polecam panią Dr za fachowość i uprzejmość.

Polecam panią Dr za fachowość i uprzejmość.