Internista Inowrocław

ulica Kopernika 7
88-100 Inowrocław

Pani doktor bardzo mi pomogla wrocic do zdrowia. Jest nie tylko wspanialym specjalista, ale przede wszystkim wspanialym, cieplym Czlowiekiem. Pomimo duzego zmeczenia po ostrym dyzurze w SOR-ze, zawsze okazuje zlote serce kazdemu choremu. Jej niezwykle cieply, przyjazny usmiech moze dostrzec na codzien kazdy, kto ma kontakt z pania doktor. Bardzo polecam wszystkim osobom, ktore chca uzyskac pomoc w powrocie do zdrowia . To lekarz godny zaufania i szacunku.

Opinia dodana przez: Irena

"ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
ulica Średnia 5
88-100 Inowrocław

Najlepszy lekarz jaka w życiu spotkalam.Jest bardzo miła,kompetentna.Zawsze doradzi.Zna sie niemalże na wszystkim.Naprawdę godna polecenia.Szkoda,że odeszła z tej przychodni,bo teraz się lekarze zmieniaja i trzeba od początku im opisywac choroby.

Opinia dodana przez: maria

NZOZ RODZINA Sp.z.o. o.
ulica Szklarska 1
88-100 Inowrocław

Pani dr Jakubowska to "anioł" to lekarz z prawdziwego zdarzenia,ma dla pacjenta czas serce uśmiech i WIEDZĘ w wielu dziedzinach,niejeden specjalista powinien się wstydzić,wiem co piszę bo od wielu lat choruje na wiele poważnych schorzeń,owszem jest też w naszym mieście kilku dobrych lekarzy ale dr Jakubowska dla mnie to numer 1,I NIE PRYWATNIE !!TYLKO NA KASĘ CHORYCH.Dziwi mnie to że nikt nie wystawił opinii tak cudownemu lekarzowi-człowiekowi,który nie patrzy na zegarek i zawartość porfela.Gdyby każdy lekarz był tak cudowny i "ludzki" to życie chorych było by o 80% lżejsze mimo schorzeń.

Opinia dodana przez: Arleta Jasińska

dr Wojciecxh Hanclewski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Inowrocław

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

Kleeberga 1 lok. 2
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz, człowiek ,niesamowita intuicja zawodowa i trafne diagnozy.Godny zaufania i powierzenia w jego ręce tego co najcenniejsze, naszego zdrowia.

Opinia dodana przez: Barbara

Świętego Mikołaja 16
88-100 Inowrocław

Wybitny lekarz, kulturalny człowiek i profesjonalista.

Wybitny lekarz, kulturalny człowiek i profesjonalista.

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
88-100 Inowrocław

Lekarz z powołania - mało takich teraz. Naprawdę bardzo dziękuję za ogromną pomoc. Polecam z całego serca!

Opinia dodana przez: Dominika

inowrocław
88-100 Inowrocław

Mój lekarz rodzinny wspaniały,cierpliwy,prawdziwy lekarz za co mu serdecznie dziękuję
Polecam go wszystkim.Inowrocław

Opinia dodana przez: Grzegorz Maliński

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
88-100 Inowrocław

Doktor Gorny jest bardzo dobrym specjalista nie tylko w swojej dziedzinie.Bardzo uprzejmy i kompetentny.Lecze sie na tarczyce juz dobre kilka lat i jedynie pan.dr.Gorny pomogl mi.(dobrze dopasowal dawke leku,czego innemu lekarzowi to sie nie udalo)Jest godny polecenia.

Opinia dodana przez: Edyta

ulica Szarych Szeregów 9/53