Internista Inowrocław

ulica Kopernika 7
88-100 Inowrocław

Pani doktor bardzo mi pomogla wrocic do zdrowia. Jest nie tylko wspanialym specjalista, ale przede wszystkim wspanialym, cieplym Czlowiekiem. Pomimo duzego zmeczenia po ostrym dyzurze w SOR-ze, zawsze okazuje zlote serce kazdemu choremu. Jej niezwykle cieply, przyjazny usmiech moze dostrzec na codzien kazdy, kto ma kontakt z pania doktor. Bardzo polecam wszystkim osobom, ktore chca uzyskac pomoc w powrocie do zdrowia . To lekarz godny zaufania i szacunku.
Opinia dodana przez: Irena

dr Wojciecxh Hanclewski

Lekarz medycyny pracy, Internista

Inowrocław

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

NZOZ RODZINA Sp.z.o. o.
ulica Szklarska 1
88-100 Inowrocław

Pani dr Jakubowska to "anioł" to lekarz z prawdziwego zdarzenia,ma dla pacjenta czas serce uśmiech i WIEDZĘ w wielu dziedzinach,niejeden specjalista powinien się wstydzić,wiem co piszę bo od wielu lat choruje na wiele poważnych schorzeń,owszem jest też w naszym mieście kilku dobrych lekarzy ale dr Jakubowska dla mnie to numer 1,I NIE PRYWATNIE !!TYLKO NA KASĘ CHORYCH.Dziwi mnie to że nikt nie wystawił opinii tak cudownemu lekarzowi-człowiekowi,który nie patrzy na ...
Opinia dodana przez: Arleta Jasińska

"ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
ulica Średnia 5
88-100 Inowrocław

Najlepszy lekarz jaka w życiu spotkalam.Jest bardzo miła,kompetentna.Zawsze doradzi.Zna sie niemalże na wszystkim.Naprawdę godna polecenia.Szkoda,że odeszła z tej przychodni,bo teraz się lekarze zmieniaja i trzeba od początku im opisywac choroby.
Opinia dodana przez: maria

Kleeberga 1 lok. 2
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz, człowiek ,niesamowita intuicja zawodowa i trafne diagnozy.Godny zaufania i powierzenia w jego ręce tego co najcenniejsze, naszego zdrowia.
Opinia dodana przez: Barbara

Świętego Mikołaja 16
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz,wybitny specjalista, jedyny lekarz, który nie zignorował nietypowych objawów i szukał przyczyny, dzięki temu teraz mogę powiedzieć że uratował mi życie,robi wszystko żeby pomóc, ma dużo czasu dla każdego pacjenta, nie warto być królikiem doświadczalnym u innych,tylko dr KAWECKI

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
88-100 Inowrocław

Chciałabym serdecznie Pani Doktor podziękować za ogromne zaangażowanie i wspaniałą opiekę lekarską, zwłaszcza za podjęcie leczenia, podczas gdy inni lekarze zgodnie odmawiali nam jakiejkolwiek pomocy i kazali się żegnać. Pani Doktor Skłodowska wykazała się niesamowitą wiedzą, ale przede wszystkim dobrym sercem. To Pani jako jedyna wykryła zapalenie płuc i nie poprzestała aż do wyleczenia, choć główna diagnoza męża nie pozostawia wiele nadziei. Dzięki Pani Doktor wróciła we mnie nadzieja, że ...
Opinia dodana przez: Milena

inowrocław
88-100 Inowrocław

Mój lekarz rodzinny wspaniały,cierpliwy,prawdziwy lekarz za co mu serdecznie dziękuję
Polecam go wszystkim.Inowrocław
morze być dumny z posiadania
takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Grzegorz Maliński

Echo centrum dobrego słuchu
ul. Szeroka 1/104
88-100 Inowrocław

Doktor Gorny jest bardzo dobrym specjalista nie tylko w swojej dziedzinie.Bardzo uprzejmy i kompetentny.Lecze sie na tarczyce juz dobre kilka lat i jedynie pan.dr.Gorny pomogl mi.(dobrze dopasowal dawke leku,czego innemu lekarzowi to sie nie udalo)Jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Edyta

ulica Szarych Szeregów 9/53
88-100 Inowrocław

odradzam to nie jest lekarz .... kazdy farmaceuta ma lepsza wiedze

Interniści w Inowrocławiu