lekarz Anna Skrodzka-Draniewicz

Lekarz kompletnie nie zainteresowana pacjentem. Po tygodniowym podbycie w szpitalu i następnych pięciu dniach w domu, pacjent znowu musiał być zabrany przez pogotowie do szpitala (już innego). Jako członek rodziny pacjenta próbowałem przez tydzień bez rezultatu skontaktować się z lekarzem dzwoniąc do pokoju lekarskiego, nigdy jej nie było. Wychodzi na to, że lekarzr pracuje w szpitalu oficjalnie do 15, ale od 14 przyjmuje już w prywatnej przychodni w Zielonce, więc z pracy wychodzi zapewne po 13. Przy wypisie zrobiła błąd w recepccie, umieszczając na niej nazwę wycofanego już leku (zorientowana kobiecina, nie ma co). Kiedy pojechaliśmy do niej po weekendzie z prośba o korektę odmówiła, tłumacząc idiotycznie, że pacjent jest już wypisany.

Lekarz ta jest agresywna i kompulsywna. Była na dyżurze w szpitalu Grochowskim i miło i grzecznie zapytałam ją, o stan zdrowia mamy. Powiedziała, że nia ma czasu i zatrzasnęła mi drzwi przed nosem. Kiedy ponownie pukałam, bo chciałam się dowiedzieć, kiedy mogę uzyskać jakąś informację bo musze odebrać dziecko z przedszkola przed 17, otworzyła drzwi i powiedziała do mnie "Spieprzaj" i siłowo zatrzasnęła drzwi przed moją twarzą. Tej osobie powinna być odebrana licencja lekarska, jeśli ona tak traktuje rodziny pacjentów chorych, to jak ona traktuje chorych? Koszmarna agresywna osoba.

Brak mi słów, aby wyrazić swoją wdzięczność za opiekę nad moim ciężko chorym mężem. Uprzejmość i serdeczne podejście pani doktor, zarówno do pacjenta jak i jego rodziny zasługują na najwyższe uznanie. Cieszę się, że mąż trafił do tego szpitala i do tak wspaniałego personelu. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim z III oddz. Wewnętrznego w imieniu męża i całej rodziny.