dr n. med. Anna Skrzyńska-Kośmider

Do pani doktor chodziłam w ciąży,bardzo dokładnie i dobrze wykonuje swój zawód,ją jestem przyjechałam z słowacji i miałam problem z poleceniem dobrego lekarza pani doktor jest bardzo dobrym ginekologem.polecam wszystkim kobietom w ciąży.miriama

Bylam tylko raz na wizycie u pani Skrzynskiej i juz wiecej sie nie wybieram! Od razu stwierdzila, ze mam wirusa HVP i kilka razy poinformowala, ze leczenie jest to dlugotrwale i kosztowne (wymrozenie). Przestraszona umowilam sie na wizyte (250 zl). Przypadkowo trafilam na forum i przeczytalam, ze inni takze otrzymali taka dioagnoze i okazala sie ona nieprawda. Poszlam do innego ginekologa, dowiedzialam sie, ze tego wirusa wykrywa sie przez badania laboratoryjne i nie mozna go zdiagnozowac na oko. Jestem w szoku niekompetencja pani Skrzynskiej.

Odradzam. po krótkim badaniu ginekologicznym pani doktor również i u mnie stwierdziła wirusa hpv niskiego ryzyka czyli kłykciny kończyste. Podobnie jak u poprzedniczek kazał o tym poczytać w internecie i zaleciła wymrażanie we własnym prywatnym gabinecie lekarskim. Wizyta u innego specjalisty nie potwierdziła diagnozy pani doktor. Najwyraźniej pani doktor szuka dodatkowych źródeł dochodu...

Bardzo świetna Pani doktor:) Prowadziła mi dwie ciąże dzieki Niej mam dwóch wspaniałych synków:) Zawsze jest miła ciepła nie czuć skrępowania przy badaniu i przede wszystkim delikatna w czasie badania. Polecam wszystkim kobitkom!!!!!

Bardzo świetna Pani doktor:)
Prowadziła mi dwie ciąże dzieki Niej mam dwóch wspaniałych synków:)
Polecam wszystkim kobitkom!!!!!

Pani doktor (jak sama przyznaje) u co drugiej dziewczyny stwierdza wirusa HPV i zleca zabiegi, które niemało kosztują. Potrafi nawet dokładnie opisać, gdzie jej zdaniem widoczne są zmiany. Z tego co wiem wystarczy przyjść do niej z jakimkolwiek stanem zapalnym, żeby postawiła tę diagnozę. W ten sposób zarabia kasę na prywatnym gabinecie. Jej diagnoz nie potwierdzają inni lekarze. Uważam, że jej zachowanie jest wysoce nieetyczne i nie polecam!

Pani dr co drugiej dziewczynie stawia ta samą diagnozę i zaleca wymrażanie, oczywiście diagnoza ta jest błędna. A co więcej każe poczytać sobie o tym w internecie. Zero kompetencji jak dla mnie.

Wg mnie niekompetentna lekarka i zamiast przepisać leki doraźne, od razu kieruje na zabiegi do prywatnego gabinetu. Wiadomo w jakim celu...

Cudowna osoba, Wspaniała Pani doktor dzięki Niej mam dwie kochane córeczki pomimo tego iż "moje ciało nie miało ochoty zostać mamą" była nie ustępliwa i wygrała, jestem jej wdzięczna. Miałam dwa naturalne porody w niesamowitej, ciepłej atmosferze.

juz ponad 8 lat jestem pod opieką tej pani doktor. zdrowe podejscie do tematu.poprowadzila mi cała ciążę.polecam

Leczę się u Pani doktor od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam

Leczę się u Pani doktor od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam