dr n. med. Anna Sobieraj

2,9

Pani doktor jest znakomitą specjalistką, kompleksowo podchodzi do pacjenta, dokładnie i zrozumiale wszystko tłumaczy, nawet dzwoni do pacjenta, jeśli jest taka potrzeba. Polecam wszystkim.

Pani Doktor jest ekscentryczna, ale na pewno jest to specjalista godny polecenia. Jestem pod jej opieką od 14 lat i nie uważam, że jest to czas stracony.

Moze Pani doktor nie jest uprzejma ale nie chodzimy do lekarza zeby nam schlebiali. Jest doskonalym fachowcem, do (oczu) pacjenta podchodzi profesionalnie i wykonuje swoja prace bardzo dokladnie. Prawdziwy lekarz ktory nie bedzie sie milutko do nas usmiechac zeby zarobic pieniadze tylko wykorzysta swoje naprawde dobre kompetencje zeby z zaangazowaniem pomoc naszym oczom. Czyz nie o to wlasnie chodzi? Jezeli ktos nie poleca Pani Sobieraj tylko ze wzgledu na jej sposob bycia (ekscentryczny) to nie wiem po co chodzi do okulisty.

z wizyty u pani doktór to jestem troche zadowolona a troche nie.Jak weszłam do gabinetu to ta kurkowata kobiecina nakrzyczała na mnie czemu dopiero teraz do niej przyszłam.no bo mówie nie było wcześniej autobusu.a ona że z takimi oczami to nie wiem na co ja czekam.No to ja na to że na badanie.I wtenczas sie zaczeno.że se jaja robie,nie zdaje se sprawy w jakim stanie som moje oczy i takie tam.no to ja że nie wiem jak to jest z moimi oczami bo nie moge nawet w lustrze zobaczyc tak kurde łzawiom.ledwo żem weszła a tu taki stres.ale dobra.pani doktór zaczena mie badać.troche śmierdziało jej z ust i przewracała tak dziwnie oczami.chciało mi sie płakać a ona gdakała i gdakała.w końcu powiedziała że nie widze na jedno oko a na drugie tylko troche.tyle to i ja wiedziałam.na wszelki wypadek nie mówiłam że jerzdże samochodem czasami bo by sie wściekła chyba.ale dobra.podzienkowałam wzienam klamoty i wincy tam nie pójde.Waćka.

Osoba apodyktyczna z lekkim psychopatycznym zacięciem.Chaotyczna w badaniu,niepewna w diagnozie,przejawia skrajnie lekceważący stosunek do pacjentów.Despotyzm w stosunku do pracowników nasuwa skojarzenia do najbardziej straszliwych tyranów średniowiecznych.Propagatorka nowoczesnego niewolnictwa.Niezwykłe parcie na szmal niemalże wygrawerowane na twarzy.Nie polecam.

Wielka wiedza, wspaniałe podejście do pacjentów. Pani doktor wyjaśnia wszystko dokładnie, szczegółowo. To, że zajmowała się innymi pacjentami podczas gdy ja czekałem na rozszerzenie się źrenic po zakropieniu to normalne. Trudno, żeby siedziała z założonymi rekami przez 40 minut. Długie terminy, owszem, ale to tylko świadczy o tym jakie ma wzięcie jako lekarz. Większość osób z jakimi rozmawiałem w poczekalni to były osoby powracające albo z polecenia. Wyposażenie gabinetu na światowym poziomie - mam porównanie z Europą Zachodnią i USA. Świetny lekarz, co stwierdzam na podstawie kilkuletniego leczenia się mojej mamy i mojego własnego. Bardzo polecam. Józef Małocha.

Doskonała lekarka bardzo dokładna, poświęca dużo czasu dla każdego pacjenta, mam do niej pełne zaufanie, polecam.

Ta niekopetentna osoba nie dość, że robiła problemy w przychodni z terminami jak również przyjęciem na już umówiony termin na który czekało się miesiąc to jeszcze bezczelnie miała pretensje, że przychodziło się po pracy bo wcześniej nie dawałem rady. Wmawiała mi, że przy moim dużym astygmatyźmie wada nie będzie się pogłębiać i okulary nie są mi do niczego potrzebne. Szkoda czasu i nerwów. Powinna zmienić zawód.

Niestety, Pani Doktor była bardzo arogancka i niemiła. Traktuje pacjentów w przychodni jak zło konieczne. A tych, którzy przychodzą na badania okresowe jeszcze gorzej. Może ma wiedzę i kompetencje, ale od kogoś kto jest doktorem nauk medycznych raczej oczekuje się kultury osobistej na wyższym poziomie. Naprawdę, jeżeli ktoś nie chce sobie nerwów targać, to lepiej unikać wizyty u tej Pani. Nie polecam.

nie polecam zostałem przyjęty jak natręt a nie pacjent

nie polecam zostałem przyjęty jak natręt a nie pacjent