dr n. med. Anna Sobieraj

2,9

Panie dr.dr. Czepiel i Sobieraj uratowała resztki wzroku mojej córce, tylko im ufam, a odwiedziłyśmy sporo gabinetów! Bardzo kompetentna, gabinet super wyposażony, możliwe wykonanie wszelkich badań bez konieczności wyjazdów do kliniki; fantastyczne podejście do dzieci

Dla dzieci jest świetna ponieważ nie odpuszcza i wymaga a nie jak inni "jak nie chce to napiszemy że nie wykonano" zmusza dzieci do współpracy a potem nagradza. Z moim uparciuchem to jedyny okulista, któremu udało się badanie doprowadzić do końca - od A do Z.

mało komunikatywna, ale sposób badania, wyciągania wniosków i diagnozy z wysokiej półki. Fakt, gabinet raczej marnie wygląda, wyposażenie specjalistyczne za to jak mogę porównać, dość bogate. Sądzę, że za to co zrobiła u mnie 120 pln to uczciwie zarobione pieniądze. Badanie ok. godz. z zakrapianiem oczu, więc nie mam uwag że w międzyczasie siedziałem na korytarzu a ona innego pacjenta przyjmowała.

Pani doktor naprawde zna się na rzeczy. mogę to powiedziec jako osoba związana z branżą medyczną. można jej spokojnie o wszystkim opowiedziec, potrafi trafnie postawic diagnozę, odnaleźc przyczyne zaburzeń. może jest dośc bezpośrednia ale akurat dla mnie to atut. mam porównanie z innymi okulistami, którzy nie potrafią analizowac przypadków nietypowych, wiązac ze sobą objawów także tych związanych z układem nerwowym. Poza tym Pani doktor dysponuje naprawde najwyższej klasy sprzętem. W przychodni lekarz zamiast szkieł na astygmatyzm dobrał soczewki na krótkowzrocznosc co jest dośc sporą różnicą. poza tym kilku okulistów zastanawiało się nad zmianami w gałce ocznej, które przypominały tłuszczaki a tak naprawde okazały się zwykłymi skupiskami pigmentu w oku.

Może wiedzę posiada ta Pani doktor, ale traktowanie pacjentów poniżej pasa: -brak kultury osobistej, -brak podstaw dobrego wychowania, -niedopuszczanie do zdania podczas wizyty, -ta Pani ma za dużo pieniążków na koncie, bo pacjentów przyjmuje jak jej wygodnie i robi selekcję na "swoich" pacjentów i obcych. Tych drugich totalnie olewa, że nie określę tego wprost: ma ich głęboko w d.... -obowiązkiem lekarza na wizycie prywatnej czyli płatnej jest chociaż wysłuchanie pacjenta o jego dolegliwości, a ta Pani swoim monologiem wytrąca z równowagi nawet stoickiego flegmatyka... ODRADZAM, ODRADZAM i jeszcze raz ODRADZAM ...

Może wiedzę posiada ta Pani doktor, ale traktowanie pacjentów poniżej pasa:
-brak kultury osobistej,
-brak podstaw dobrego wychowania,
-niedopuszczanie do zdania podczas wizyty,
ODRADZAM, ODRADZAM i jeszcze raz ODRADZAM !!!!!!!
Szukajcie innych okulistów, bo tej Pani już gwiazdorstwo okulistyczne uderzyło do głowy....

Kobieta na pewno zna się na swoim fachu. To nie to, co wizyta w publicznym gabinecie, 10 minut i wychodzisz. Tutaj może to nawet trwać godzinę, dwie. ALE - często zajmuje się paroma pacjentami na raz. Ponadto jest nazbyt bezpośrednia w stosunku do młodych ludzi i pozwala sobie na za dużo. Ogólnie - polecam ją, ale należy mieć na uwadze,że człowiek może sięu niej poczuć lekceważony.

smrod z ust,arogancka.to cos ubliza swoim pacjetom nie mowiac o dziewczynach ktore tam pracoja

cudowna kobieta. najlepsza okulistka i osoba jakąkolwiek można spotkać :) godna polecenia specjalistka :)

Anioł nie lekarz . I jako kobieta wspaniała pełna ciepła i skromności, a przy tym najwybitniejsze zdolności nawiązywania z pacjentem kontaktu.