Filtruj terminy

Okulista Chrzanów

Słowackiego 16 lok. 7
Chrzanów

Moze Pani doktor nie jest uprzejma ale nie chodzimy do lekarza zeby nam schlebiali. Jest doskonalym fachowcem, do (oczu) pacjenta podchodzi profesionalnie i wykonuje swoja prace bardzo dokladnie. Prawdziwy lekarz ktory nie bedzie sie milutko do nas usmiechac zeby zarobic pieniadze tylko wykorzysta swoje naprawde dobre kompetencje zeby z zaangazowaniem pomoc naszym oczom. Czyz nie o to wlasnie chodzi? Jezeli ktos nie poleca Pani Sobieraj tylko ze wzgledu na jej sposob bycia (ekscentryczny) to nie wiem po co chodzi do okulisty.

Opinia dodana przez: Teresa

Chrzanów

Zdecydowanie najlepszy okulista u jakiego byłam. Pani doktor nie lekceważy pacjentow, dokładnie bada, a przede wszystkim stawia poprawne diagnozy schorzeń, które przeoczyli inni specjaliści. Udało się jej trafnie zdiagnozować przeoczone schorzenie przez innych okulistów u mojej mamy. U mnie także postawiła trafną i niespodziewaną diagnozę. Dodam, że inni jej pacienci, których znam też nie mogą się nachwalić Pani doktor (w zasadzie wszyscy do niej chodzimy). Porównując do opieki lekarskiej za granicą i w klinice okulistycznej mogę powiedzieć, że lepszego lekarza niż Pani doktor Czerniawska znaleźć byłoby naprawdę trudno.

Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Mydlana 63
32-500 Chrzanów

Wizyta u tej Pani była dla mnie czymś traumatycznym .
Nie uprzejma, opryskliwa, chaotyczna . Tej Pani nie wolno zadawać pytań, bo w sekundzie ją to irytuje . Podczas wizyty, badań...co parę minut dzwonił tylko telefon, który oczywiście odbierała...ja czekałam na krześle, a Ona urządzała sobie dyskusje z koleżanką . Nie wspomnę już jak wygląda gabinet, który woła o litość .
Skasowała na wizytę, i to nie małą sumę...a ...

Wizyta u tej Pani była dla mnie czymś traumatycznym .
Skasowała na wizytę, i to nie małą sumę...a nie dowiedziałam się zupełnie nic !
NIE POLECAM !!!

Opinia dodana przez: Rysia

32-500 Chrzanów

Małgorzata Nita to osoba bardzo nieuprzejma. Nigdy więcej się do niej nie umówię. Poinformuję też współpracowników.
Pani doktor była spóźniona ponad 15 minut. Ponieważ wizyta miała miejsce w środku dnia, to nie miałem o to pretensji, ale fakt ten może mieć wpływ na niegrzeczne zachowanie pani doktor.

Po wejściu do gabinetu, nie poproszono mnie ani o zajęcie miejsca ani o wyjście, tylko niegrzecznym tonem pani doktor stwierdziła, że musi jeszcze dokończyć dokumentację.
Po zakończeniu zostałem zapytany o cel wizyty. Ton w dalszym ciągu bardzo niemiły. Opisałem, że chcę zbadać oczy i miedzy innymi wykonać badanie dna oka.
Pani doktor ciągle niemiłym tonem zapytała czy mam dwie wizyty. Nie miałem i odparłem, że byłem ciekawy jak to jest zorganizowane, że badanie na które potrzeba ponad 20 minut, zostanie przeprowadzone w 15. Ale skoro, nie zostałem o tym poinformowany, to wystarczy, że dziś odbędą się zwykłe badania, a na dno oka umówię się kiedy indziej. W tym momencie pani doktor zrobiła się koszmarnie niemiła (mimo, że od początku wizyty była odpychająca), zaczęła podnosić głos i domagać "wyjaśnień". Ja za to zdecydowałem, że lekarz z takim podejściem do pacjentów raczej nie będzie dobrym specjalistą i lepiej umówić się z innym.

Pani Doktor: życzę Pani cierpliwości do pacjentów. Popracowanie nad kulturą osobistą też by się przydało. Krzyczeniem niewiele Pani zdziała.
Ene-Medzie: życzę Wam lepszych pracowników. Przypominam, że macie "klientów" a nie "petentów".
Postaram się złożyć pisemną skargę na panią Nitę.

Opinia dodana przez: Przemek

Kard. Wyszyńskiego 15/46

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie
ulica Kościuszki 14

Słowackiego 16 lok. 7

ulica Mydlana 63
32-500 Chrzanów

Okuliści w mieście Chrzanów