lekarz Małgorzata Nita

2,4
2,2
2,1
2,1

Małgorzata Nita to osoba bardzo nieuprzejma. Nigdy więcej się do niej nie umówię. Poinformuję też współpracowników. Pani doktor była spóźniona ponad 15 minut. Ponieważ wizyta miała miejsce w środku dnia, to nie miałem o to pretensji, ale fakt ten może mieć wpływ na niegrzeczne zachowanie pani doktor. Po wejściu do gabinetu, nie poproszono mnie ani o zajęcie miejsca ani o wyjście, tylko niegrzecznym tonem pani doktor stwierdziła, że musi jeszcze dokończyć dokumentację. Po zakończeniu zostałem zapytany o cel wizyty. Ton w dalszym ciągu bardzo niemiły. Opisałem, że chcę zbadać oczy ...

Po zakończeniu zostałem zapytany o cel wizyty. Ton w dalszym ciągu bardzo niemiły. Opisałem, że chcę zbadać oczy i miedzy innymi wykonać badanie dna oka.
Pani doktor ciągle niemiłym tonem zapytała czy mam dwie wizyty. Nie miałem i odparłem, że byłem ciekawy jak to jest zorganizowane, że badanie na które potrzeba ponad 20 minut, zostanie przeprowadzone w 15. Ale skoro, nie zostałem o tym poinformowany, to wystarczy, że dziś odbędą się zwykłe badania, a na dno oka umówię się kiedy indziej. W tym momencie pani doktor zrobiła się koszmarnie niemiła (mimo, że od początku wizyty była odpychająca), zaczęła podnosić głos i domagać "wyjaśnień". Ja za to zdecydowałem, że lekarz z takim podejściem do pacjentów raczej nie będzie dobrym specjalistą i lepiej umówić się z innym.

Pani Doktor: życzę Pani cierpliwości do pacjentów. Popracowanie nad kulturą osobistą też by się przydało. Krzyczeniem niewiele Pani zdziała.
Ene-Medzie: życzę Wam lepszych pracowników. Przypominam, że macie "klientów" a nie "petentów".
Postaram się złożyć pisemną skargę na panią Nitę.

Byłam u Pani doktor pierwszy i ostatni raz. U żadnego wcześniej lekarza nie spotkałam się z takim traktowaniem. Ta wizyta był tak nieudana na tak wielu płaszczyznach, że ciężko wymienić z osobna. W trakcie trwania badań, stałam bo nie zostało mi zaproponowane nawet miejsce do siedzenia (była tylko klozetka z boku gabinetu na której w końcu usiadłam). Nie dowiedziałam się kompletnie niczego nowego, zostałam skierowana oczywiście prywatnie na dodatkowe badania. Wydaje mi się, że Pani doktor nie ma podzielonej uwagi bo w trakcie wpisywania a raczej wbijania informacji do komputera (co miło miejsce jakieś 3/4 czasu wizyty), nie była w stanie odpowiedzieć na moje pytanie (może trywialne, kto wie, lekarzem nie jestem). Co więcej nie byłam w stanie nawet pytania skończyć, bo Pani zaczęła na głos mówić co wpisuje do komputer przy tym mnie zagłuszając. Wiem, brzmi jak żart, ale nim nie jest. Zdecydowanie nie polecam.

Wizyta którą odbyłam w ubiegłym tygodniu niestety nie należała do najmilszych. Pojawiłam się punktualnie a nawet przed czasem grzecznie czekając na wezwanie, pomimo tego usłyszałam od Pani doktor że nie ma czasu rozwiązywać wszystkich moich problemów ponieważ pacjenci się spóźniają, wizyty przesuwają i 15 min to za mało (spędziłam w gabinecie może 10 min). Po tym jak usłyszałam że mam pocierać miejsce ropnego zapalenia złotem (obrączką) moje zaufanie do Pani doktor zostało mocno zachwiane. Samo badanie bardzo szybkie, przed Pani doktor nie umyła ani nie zdezynfekowała rąk, zrobiła to dopiero ...

Samo badanie bardzo szybkie, przed Pani doktor nie umyła ani nie zdezynfekowała rąk, zrobiła to dopiero zanim wzięła się na wyciskanie ropienia z linii wodnej na moim oku, po wszystkim nie została mi nawet zaproponowana chusteczka aby ogarnąć mocne łzawienie.
Niemiła atmosfera, pośpiech, brak empatii - takie były i są moje odczucia po spotkaniu z tą lekarką.

Byłam u Pani M. Nity na dwóch wizytach. Pierwsza rozpoczęła się od wymiany zdań na temat opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów. Natomiast po zakończeniu wizyty stało się dla mnie jasne z czego wynika. Pani doktor przeprowadziła kilka rodzajów badań, łącznie z takimi, które nigdy wcześniej nie były u mnie wykonywane, tłumacząc przy tym wszystko. Dostałam skierowanie na kolejne badanie. W czasie drugiej wizyty, pani doktor bardzo szczegółowo przeanalizowała wyniki badan i dla pewności skierowała mnie do innego specjalisty. Uważam, że pani M. Nita jest lekarzem kompetentnym i wbrew opiniom - uprzejmym. ...

Uważam, że pani M. Nita jest lekarzem kompetentnym i wbrew opiniom - uprzejmym. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Może wynikają z tego opóźnienia w oczekiwaniu ale nie traktuje tego in minus.

Jestem bardzo zadowolona! Przez lata chodziłam w za mocnych okularach, bo takie mi zapisywali okuliści po 10 minutach badania. Pani doktor zrobiła mi superszczegółowe badania, porównywała wyniki z 3 wizyt, dobierałyśmy okulary w różnych wariacjach i okazało się, że bardziej muszę korygować astygmatyzm niż moc. Widzę super i nie boli mnie głowa po noszeniu okularów - dziękuję i POLECAM!

Skandaliczna wizyta Enelmedzie. Oszczędzę dokładnego opisu przebiegu wizyty. Wnioski są takie, ze lekarce nie chce się przeprowadzić dokładnego badania wzroku, jest ordynarnie niemiła i pretensjonalna oraz wprowadza atmosferę terroru. W trakcie wizyty zrezygnowałam, z dobrania mi przez nia szkiel ponieważ zabierała się do tego z niechęcią i w mojej ocenie brakiem profesjonalizmu. Enelmed powinien przeprowadzić z nią rozmowę korygująca w końcu to jest prywatna opieka zdrowotna!! Omijajcie ta panią!

Wizyta dziecka w CM Enel-med. Podejscie do dziecka w miare ok, od wejscia zacheca dziecko aby opowiedzialo co sie dzieje. Badanie dziecka... Posadzic 4 latka i ze zdenerwowaniem mowic mu, ze ma nie ruszac okiem i patrzec na wprost zamiast najpierw wytlumaczyc co ma robic. A wisienka na torcie jest to, ze srednio tlumaczy cos rodzicom, na kolejne pytania odpowiada coraz bardziej zdenerwowana, mowi z pozycji ja wiem lepiej, a jak czegos nie rozumiesz to poszukaj w internecie. Tak, Pani doktor powiedziala mi, ze mam poczytac w internecie o przypadlosci ...

Wizyta dziecka w CM Enel-med.
A wisienka na torcie jest to, ze srednio tlumaczy cos rodzicom, na kolejne pytania odpowiada coraz bardziej zdenerwowana, mowi z pozycji ja wiem lepiej, a jak czegos nie rozumiesz to poszukaj w internecie. Tak, Pani doktor powiedziala mi, ze mam poczytac w internecie o przypadlosci mojego dziecka. Gdy zapytalam co mam podawac dziecko gdyz ma zaczerwienione, ropiejace, swedzace oczy to powiedziala, ze nic bo ona nic w oku nie widzi. Czyli nie uwierzyla mi ani dziecku, ze dziecko wstaje rano z zaklejonymi oczami, a w ciagu dnia ma czerwone, swedzace itd. Ale zapisala okulary, ktore maja pomoc na ropiejace oczy.

Przyszłam do Enel Medu do Pani doktor z powodu pogarszającego się wzroku. Pani doktor była nieuprzejma. Po pierwsze słowami cytuje "chyba mówię na tyle prostym językiem, żeby Pani zrozumiała" dała mi do zrozumienia, że jestem głupia, bo nie wiem jaka opcja doboru okularów będzie lepsza. Jednak to lekarz powinien rozważyć razem z pacjentem wady i zalety okularów. Nie znam się na chorobach oczu i nie mam zamiaru czytać w internecie co wybrać skoro jestem u specjalisty. Pytając o zdiagnozowaną wczesniej chorobę oczu czy powinnam coś w tej sprawie zrobić, stwierdziła, że to moja sprawa co z tym zrobię. Brak mi słów na prawdę. Po tej wizycie będę musiała skorzystać z usług innego okulisty, który mi pomoże.

Pani Doktor uratowała naszego niemowlaka przed niepotrzebnym zabiegiem. Jako jedyna powalczyła o leczenie bez konieczności zabiegu w znieczuleniu. Oszczędziła nam stresów i niepotrzebnych operacji. Dzięki wspaniałemu podejściu i zaangażowaniu Pani Doktor, oczka naszego dzieciątka są zdrowe, a my szczęśliwi, że trafiliśmy do Pani Doktor! Najlepszy SPECJALISTA jakiego znam!!!!

Dzisiejsza wizyta to jakiś koszmar. Słyszałam tylko pretensje i niezadowolenie w głosie. Pani Nita powiedziała mi, że gdybym była lepiej wyedukowana to wiedziałabym, że w Enel -Medzie trzeba umawiać dwie wizyty od razu. Ogólnie usłyszałam też pretensje, że mam wiele różnych chorób i nie umiem odpowiedzieć na wszystkie jej pytania. Takie chamstwa i buractwa dawno nie widziałam. Wychodząc z gabinetu powiedziałam grzecznie do widzenia, a usłyszałam do widzenia tonem jakby ktoś chciał mnie obrzucić wulgaryzmami. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza.