lekarz Małgorzata Nita

1,8
1,8
1,6
1,7

Nigdy więcej! Niesympatyczna, nieuprzejma osoba, całkowity brak empatii, arogancka i wywyższająca się. Co się dziwię, że muszę nosić okulary - jestem już stara, nie takich słów człowiek się spodziewa na wizycie (lat 47) To moje najgorsze doświadczenie, jesli chodzi o lekarza.

Pani doktor najpierw nie chciała mi odpowiedzieć na pytanie czy mam zakropić oczy przed badaniem, a jak weszlam do gabinetu to pytala czemu nie mam zakropionych oczu.... Przez całe badanie nawet na mnie nie spojrzała i nie odezwała się słowem. Po badaniu skwitowała "Zgłosić się po dobór okularów" i tyle się dowiedziałam...

Okropne doświadczenie. Po pierwsze z perspektywy medycznej. Lekarka zupełnie zignorowała moje wątpliwości co do stanu mojego wzroku, mówiąc że „tak już jest”. Badanie było powierzchowne, bez zgłębienia problemu i z lekceważącym podejściem. Po drugie lekarka okropnie traktuje pacjentów, z wyższością i pogardą, wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach. Bardzo mocno nie polecam, taka osoba nie powinna być lekarzem. (Korzystałam w ramach ubezpieczenia enel-med).

(Korzystałam w ramach ubezpieczenia enel-med).

Powiedzieć, że Pani Doktor jest nieuprzejma to nic nie powiedzieć. Podczas badania Pani Doktor wykrzykuje krótkie komendy, a po nim nie omawia wyników badań. Dostałam wydruk z badania i usłyszałam "to wszystko". Nie odpowiedziała mi na pytania dotyczące rozbieżności wyników, ani nie doradziła co mam z nimi zrobić. Omijać szerokim łukiem

Niestety wizytę u tej pani doktor wspominam źle. Czas poświęcony na badanie był bardzo krótki, a samo badanie było przeprowadzone bardzo powierzchownie. Wiedza tej pani na temat mocy soczewek do mocy okularów do 3.25, jest raczej nieaktualna. Nie otrzymałam również papierowej wersji wyników badania dna oka. Nie polecam.

Malgorzata Nita was chosen as I wanted an English speaking doctor. Terrible experience. Extremely rude. I walked out of the appointment because there was no medical care whatsoever. A petty, arrogant and rude person. I am giving one star because this site does not allow zero stars

I am giving one star because this site does not allow zero stars

Pani Doktor była nieuprzejma, nie pomogła mi zbytnio i nie wyjaśniła problemu. Badanie z balonikiem wywołało u mnie stres miałam patrzeć na niego i nie patrzeć, patrzeć od niechcenia i mimowolnie… i ze nie może zinterpretować tego badania bo wychodzą za duże rozbieżności i ze wzrok mogę mieć zepsuty bo jestem stara(30 lat) i żebym napiła się kropelek syropu hydroksyzyny bo jestem spięta. Na badanie z zakropieniem mam umówić się znów i na dobór okularów znów. Na pewno do innego okulisty. Nie polecam.

Bardzo niemiła Pani doktor. Wszystko co powiedziała to był jeden krzyk i pretensje. Nigdy więcej nie umowie się na wizytę do tej Pani. Zapamiętam nazwisko i z dala....

Pani doktor, nieuprzejma, bez kultury, niedelikatna. Nie polecam. W trakcie wizyty nie było mi nic mówione, co Pani doktor robi z moim okiem, nie uprzedzała że będzie boleć, zero podejścia do człowieka.

Nigdy więcej nie umówię się do tej Pani. Byłam umówiona na wizytę, która ostatecznie się nie odbyła, gdyż spóźniłam się kilka minut z powodu czekania w recepcji enelmed, a Pani doktor stwierdziła z pretensją i bardzo nieprzyjemnym tonem, że nie ma już na nią czasu, tłumaczyłam, że bardzo mi zależy, bo wzięłam wolne godziny w pracy i jechałam pół miasta, niestety ani jednego miłego słowa nie usłyszałam. Notorycznie przerywała, odnosiła się protekcjonalnie, nie pozwoliła wytłumaczyć problemu. Czas zleciał na przekomarzaniach. Czułam się zaatakowana, niezrozumiana. Zero profesjonalnego podejścia do pacjenta, pani ewidentnie nie nadaje się do tej pracy i najwyraźniej sama jej nienawidzi.
Odradzam każdemu.