lekarz Małgorzata Nita

1,8
1,8
1,6
1,7

Dzisiejsza wizyta to jakiś koszmar. Słyszałam tylko pretensje i niezadowolenie w głosie. Pani Nita powiedziała mi, że gdybym była lepiej wyedukowana to wiedziałabym, że w Enel -Medzie trzeba umawiać dwie wizyty od razu. Ogólnie usłyszałam też pretensje, że mam wiele różnych chorób i nie umiem odpowiedzieć na wszystkie jej pytania. Takie chamstwa i buractwa dawno nie widziałam. Wychodząc z gabinetu powiedziałam grzecznie do widzenia, a usłyszałam do widzenia tonem jakby ktoś chciał mnie obrzucić wulgaryzmami. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza.

Po dzisiejszej wizycie jestem w szoku.Pani doktor bardzo nieuprzejma,pytając o diagnozę odniosłam wrażenie że powinnam znać się na okulistyce i jej chorobach,badanie przeprowadzone niechlujnie i z nerwami,stwierdzone też było że za dużo czasu pani doktor mi poświęciła, nigdy więcej i nikomu nie polecam.

Małgorzata Nita to osoba bardzo nieuprzejma. Nigdy więcej się do niej nie umówię. Poinformuję też współpracowników. Pani doktor była spóźniona ponad 15 minut. Ponieważ wizyta miała miejsce w środku dnia, to nie miałem o to pretensji, ale fakt ten może mieć wpływ na niegrzeczne zachowanie pani doktor. Po wejściu do gabinetu, nie poproszono mnie ani o zajęcie miejsca ani o wyjście, tylko niegrzecznym tonem pani doktor stwierdziła, że musi jeszcze dokończyć dokumentację. Po zakończeniu zostałem zapytany o cel wizyty. Ton w dalszym ciągu bardzo niemiły. Opisałem, że chcę zbadać oczy ...

Po zakończeniu zostałem zapytany o cel wizyty. Ton w dalszym ciągu bardzo niemiły. Opisałem, że chcę zbadać oczy i miedzy innymi wykonać badanie dna oka.
Pani doktor ciągle niemiłym tonem zapytała czy mam dwie wizyty. Nie miałem i odparłem, że byłem ciekawy jak to jest zorganizowane, że badanie na które potrzeba ponad 20 minut, zostanie przeprowadzone w 15. Ale skoro, nie zostałem o tym poinformowany, to wystarczy, że dziś odbędą się zwykłe badania, a na dno oka umówię się kiedy indziej. W tym momencie pani doktor zrobiła się koszmarnie niemiła (mimo, że od początku wizyty była odpychająca), zaczęła podnosić głos i domagać "wyjaśnień". Ja za to zdecydowałem, że lekarz z takim podejściem do pacjentów raczej nie będzie dobrym specjalistą i lepiej umówić się z innym.

Pani Doktor: życzę Pani cierpliwości do pacjentów. Popracowanie nad kulturą osobistą też by się przydało. Krzyczeniem niewiele Pani zdziała.
Ene-Medzie: życzę Wam lepszych pracowników. Przypominam, że macie "klientów" a nie "petentów".
Postaram się złożyć pisemną skargę na panią Nitę.

Niezbyt przyjemna osoba, miałam wrażenie że irytują ją moje pytania (głównie: co można co z tym zrobić. Standardowa odpowiedź: nic). Nie polecam.

Niestety uderza nieuprzejmość Pani Doktor, zdawkowe odpowiedzi na zadawane pytania, a najlepiej gdyby w ogóle ich nie było. Jako pacjentka czułam się jak intruz w gabinecie dr Nity. Zdecydowanie nie polecam.

Pani Doktor uratowała naszego niemowlaka przed niepotrzebnym zabiegiem. Jako jedyna powalczyła o leczenie bez konieczności zabiegu w znieczuleniu. Oszczędziła nam stresów i niepotrzebnych operacji. Dzięki wspaniałemu podejściu i zaangażowaniu Pani Doktor, oczka naszego dzieciątka są zdrowe, a my szczęśliwi, że trafiliśmy do Pani Doktor! Najlepszy SPECJALISTA jakiego znam!!!!

Pani Doktor bardzo angażuje się w każdego pacjenta, posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, które przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług. Lekarz z powołania! Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca!

Lekarz z powołania! Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca!

Wizyta dziecka w CM Enel-med. Podejscie do dziecka w miare ok, od wejscia zacheca dziecko aby opowiedzialo co sie dzieje. Badanie dziecka... Posadzic 4 latka i ze zdenerwowaniem mowic mu, ze ma nie ruszac okiem i patrzec na wprost zamiast najpierw wytlumaczyc co ma robic. A wisienka na torcie jest to, ze srednio tlumaczy cos rodzicom, na kolejne pytania odpowiada coraz bardziej zdenerwowana, mowi z pozycji ja wiem lepiej, a jak czegos nie rozumiesz to poszukaj w internecie. Tak, Pani doktor powiedziala mi, ze mam poczytac w internecie o przypadlosci ...

Wizyta dziecka w CM Enel-med.
A wisienka na torcie jest to, ze srednio tlumaczy cos rodzicom, na kolejne pytania odpowiada coraz bardziej zdenerwowana, mowi z pozycji ja wiem lepiej, a jak czegos nie rozumiesz to poszukaj w internecie. Tak, Pani doktor powiedziala mi, ze mam poczytac w internecie o przypadlosci mojego dziecka. Gdy zapytalam co mam podawac dziecko gdyz ma zaczerwienione, ropiejace, swedzace oczy to powiedziala, ze nic bo ona nic w oku nie widzi. Czyli nie uwierzyla mi ani dziecku, ze dziecko wstaje rano z zaklejonymi oczami, a w ciagu dnia ma czerwone, swedzace itd. Ale zapisala okulary, ktore maja pomoc na ropiejace oczy.

Pani Doktor to najwyższej klasy specjalista!!! Ogromna wiedza, poparta doświadczeniem. Zawsze zaangażowana w każdy przypadek, bardzo rzetelna i dokładna. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Polecam gorąco!

Pani Doktor to najwyższej klasy specjalista!!!

Zimna, nieuprzejma kobieta, w trakcie wizyty wydawala tylko krotkie komendy, nie udzielajac zadnych informacji. Absolutnie nie polecam, jesli chcecie poczuc sie jak przedmiot to ta pani Wam to zapewni.