lekarz Anna Stachurska-Mucha

Wredne babsko!! Z pozoru mila, aż mdli, a tak naprawdę wredna! Nie polecam nikomu, jest niedelikatna, a wręcz celowo sprawia ból, uważając, że jak chce się mieć dzieci to powinno się do bólu przyzwyczaić. Takiego lekarza powinno się zbadać psychiatrycznie. Tragedia! Wbrew powołaniu, nie nadaje się na lekarza.

Zgadzam sie! Jest wredna! U mnie badanie przeprowadziła bez rękawiczek, w bolesny sposób, a gdy się odezwałam, zaczęła się głupio śmiać. Dno kompletne, brak profesjonalizmu, wyzywanie się na pacjentkach.