dr n. med. Anna Stanisz-Laitl

3,6
3,6
3,9
3,7

Mówi się, że poród można przyjąć bądź odebrać. Ta pani odebrała mi poród tak jak tylko się dało. Weszła do sali na początku drugiej fazy, zapytała czemu krzyczę. Położna odpowiedziała, że długo rodzę, jestem zmęczona i mam silne skurcze. Odpowiedziała - a co mnie to obchodzi. Już wiedziałam na kogo trafiłam. Dalej było tylko gorzej. Znęcanie się psychiczne, a także fizyczne - zostałam przez nią uderzona w brzuch. Kiedy po dłuższym parciu chciałam zaczerpnąć powietrza, darła się - nie oddychaj tylko przyj. Krzyczała, że uduszę własne dziecko, straszyła vacum, którego ostatecznie nieudolnie użyła, w konsekfencji mój syn miał wielkiego czarnego krwiaka na główce i zdartą z niej skórkę. Vacum nie pomogło. Wezwała innego lekarza, żeby wypychał ze mnie dziecko.Okazało się, że syn był owinięty pępowiną. Po porodzie wyrwała ze mnie łożysko, które przez to się rozpadło - skrobanka. Część szwów była zakładana bez znieczulenia w akompaniamencie krzyku, że zaraz zgubi igłę - a ja wyłam z bółu. Kiedy w środowisku lekarzy i położnych wymieniam jej nazwisko, każdy ze zmieszaniem kiwa głową i mówi coś w stylu - a tak, słyszałam. Położna przy zdejmowaniu szwów w ładniejszych słowach zapytała - Kto to pani tak spartolił?. Odpowiedziałam. - No tak, znam. Słyszałam opinie, że w szpitalu wiele osób nie zgadza się z metodami tej pani, jednak nikt nie jest w stanie się jej postawić. Słyszałam jak wracając z porodów innych pacjentek bardzo złośliwie je komentowała - moja sala byla zaraz przy dyżurce. Bo śmiały mieć własne zdanie,nie zgodzić sie na któryś z jej pomysłów.

Pani Doktor to cudowny lekarz i wspaniały człowiek.Miałam dużą zaniedbaną nadżerkę.Bardzo się obawiałam zabiegu wypalania.Zabieg bezbolesny , wspaniałe znieczulenie.Pani Doktor jest czuła i delikatna.Zabieg przebiegł szybciutko .Pani Doktor wszystko wyjaśniała.Polecam wszystkim kobietom przerażonym tego typu zabiegiem Panią Anię.Odwagi .Naprawdę nie ma się czego bać gdy się jest w Takich rękach.

Podziwiam to jak Pani Doktor odnajduje się w kartotekach na półce w gabinecie w Milówce.Przecież ktoś powinien prowadzić właściwą ewidencję i zapisy na godzinę , a w poczekalni powinno być radio , bo wszystko słychać co mówi Pani Doktor.

Ogólnie dobry lekarz, ale ma w gabinecie w Milówce przestarzały sprzęt i za każdym razem w tej samej chorobie widzi co innego . Myślę, że w tak ważnych sprawach i decyzjach sprzęt powinien być nowoczesny , aby diagnoza była wiarygodna.

Świetna lekarka, godna zaufania, o dużej wiedzy. Bada delikatnie, bezboleśnie, stawia trafne diagnozy. Gabinet dobrze wyposażony. Polecam

Profesjonalna , szczera , perfekcyjna w tym co robi ,godna zaufania, z dużym doświadczeniem..Polecam

bardzo fajna lekarka mila sympatyczna godna zaufania:) prowadzila moja ciaże, wszystko wpozadku. corcia urodzila sie zdrowa. o co zapytalam (czego nie wiedzialam) to mi bardzo fajnie i zrozumiale wytlumaczyla. na wizycie moglam byc z mezem. usg trwalo przynajmniej pol godziny, przygladala sie plodowi czy wszystko ok. tak ze polecam

swietny fachowiec rozmowa na temat choroby krotka tresciwa.szybko zrobiony komplet badan i operacja.naprawde polecam wszystkim sama dojezdzam 200 km zeby leczyc sie u dr stanisz laitl.

Jak najbardziej polecam!szczególnie osobom marzącym o dzieciach,dzięki Pani Doktor dziś moge cieszyć się upragnionym macierzyństwem.Moj syn ma dziś 2 lata i jest zdrowy jak rybka.

Lekarka delikatna i miła jednak brak czasu i spokoju w podejściu do pacjenta. Zbyt powierzchownie podchodzi do problemów zdrowotnych nie zgłębiając tematu. Przekonałam się o tym idąc do innego lekarza który na dany temat rozmawiał ze mną godzinę gdy Pani doktor 5 min tłumacząc ze badzie ok.