dr n. med. Anna Stanisz-Laitl

bardzo fajna lekarka mila sympatyczna godna zaufania:) prowadzila moja ciaże, wszystko wpozadku. corcia urodzila sie zdrowa. o co zapytalam (czego nie wiedzialam) to mi bardzo fajnie i zrozumiale wytlumaczyla. na wizycie moglam byc z mezem. usg trwalo przynajmniej pol godziny, przygladala sie plodowi czy wszystko ok. tak ze polecam

Badanie było bolesne do tego stopnia, że po wizycie miałam krew na majtkach. Pani doktor stwierdziła u mnie w wieki 19lat raka szyjki macicy tylko po zbadaniu! To był szok. Na szczęście inny lekarz obalił tą diagnozę.

Jak najbardziej polecam!szczególnie osobom marzącym o dzieciach,dzięki Pani Doktor dziś moge cieszyć się upragnionym macierzyństwem.Moj syn ma dziś 2 lata i jest zdrowy jak rybka.

Zdecydowanie nie polecam! Pani chciała naciągnąć mnie na zabieg usunięcia nadżerki(koszt 400 zł), której (jak się później okazało u innego ginekologa) nie miałam!

to jest katastrofa odebrac dyplom ©©©

to jest katastrofa odebrac dyplom ©©©

Nie polecam tej Pani ginekolog. Bez konkretnego badania stwierdziła guza na moim jajniku, który okazał się cystą. Nie potrafiła stwierdzić ciąży. Zwroty, które kieruje do pacjenta pozostawiają wiele do życzenia. Nie polecam zdecydowanie.

Swietna kobieta, polecam wszystkim.Chcialabym zeby bylo wiecej takich lekarzy.

Swietna kobieta, polecam wszystkim.Chcialabym zeby bylo wiecej takich lekarzy.

Super lekarz i niemam zamiaru go zmieniac.oby wiecej bylo takich lekarzy:)

Super lekarz i niemam zamiaru go zmieniac.oby wiecej bylo takich lekarzy:)

Wspanialy czlowiek!!! Wyleczyla mnie z ciezkiej choroby i dala szanse na ciaze,dzieki ktorej mam wspaniala coreczke:) Jestem jej wdzieczna za ten cud! Polecam ja wszystkim! M.

M.

Trafną diagnozą uratowała życie mnie a potem pomogła przyjść na świat mojemu dziecku.Jestem jej nieskończenie wdzięczna. Polecam ją wszystkim !