dr Anna Stankiewicz

Endokrynolog

Po pierwszej wizycie nie byłam przekonana, jednak na kolejnych udało się normalnie porozmawiać i lekach, diecie i stylu życia w związku z chorobą Hashimoto. Jak przyszłam do tej pani, byłam już zdiagnozowana i miałam określoną dawkę leków, więc to jest kontynuacja mojego leczenia. Jednak poprzednia endokrynolog chciała mnie wysłać na operację usunięcia tarczycy, a pani Ania pocieszyła mnie, że nie ma takiej potrzeby, trzeba tylko trzymać poziom hormonów w ryzach, odpowiednio się odżywiać i nie stresować i tak przez kolejne kilka lat nie potrzebna mi operacja.

Pani Doktor jest wspaniała, pomocna, wyrozumiała, mało takich lekarzy niestety w Polsce. Do tego bardzo rzeczowa.

Zdecydowanie NIE POLECAM. Wizyta bardzo krótka do tego w nerwowej atmosferze, Pani doktor zerkając na wyniki wypisała receptę, niczego nie wytłumaczyła, na moje pytanie czy powinnam zmienić styl życia, dopasować dietę do choroby (Hashimoto) WYŚMIAŁA MNIE stwierdzając, że pewnie się jakichś głupot w internecie naczytałam. Po czym stwierdziła, że jedna tabletka codziennie rano, żadnych diet, żadnych dodatkowych zaleceń i będę jak młody bóg - no nie jestem. Liczyłam, że Pani doktor wytłumaczy mi co się ze mną dzieje, uspokoi, że jako lekarz po prostu mi pomoże nie tylko receptą na leki, ale też dobrym słowem. Przeliczyłam się.

Prawdopodobnie Pani doktor Anna uratowała mi w 2006r. życie wspaniale diagnozując moją chorą tarczyce i kierując na leczenie jodem radioaktywnym. Mimo iż przez zaniedbanie nadczynność tarczycy poczyniła w moim oragniźmie spore spustoszenia. Mam 100% zaufania, do dzisiaj jestem pod jej stałą opieką.

Witam, chciałabym abyście powiedziały mi w jakie dni pani doktor przyjmuje prywatnie i czy macie jakiś numer telefonu żeby zadzwonić i umówić się prywatnie ? Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

Bardzo polecam Panią doktor. Leczę się u niej od 10 lat. Niemal idealnie ustabilizowała mi niedoczynność tarczycy. Jest bardzo miła, chętnie słucha i wszystko wyjaśnia.

Jeszcze nie bylam ale przez tel fajnie sie rozmawialo zeby nie pani doktor,musialabym jechac do warszawy a jestem z elku.Super dziekuje i polecam.

Niestety równiez nie mogę polecić Pani Anny, już piąty rok leczy moją niedoczynność z marnym skutkiem poświęcając mi przy tym minimum uwagi. Żadnych efektów w samopoczuciu i w wyglądzie i wręcz odwrotnie mój problem tylko narasta zamiast się zmniejszać.

Jest to moj ulubiony lekarz do którego idę bez tremy.tylko sa problemy z zapisaniem się ponieważ są bardzo duże kolejki /rok czasu/

Pani Doktor jest bardzo kompetentną osobą, nikt wcześniej nie poświecił mi tyle uwagi co ten lekarz, mieszkam w innym miejscu, oddalonym 100 km od siedziby poradni, mimo to jestem bardzo zadowolony z podejścia lekarza do mojego przypadku. Gorąco polecam tą Panią dla wszystkich którzy szukają lekarza miłego konkretnego i znającego swoją dziedzinę, generalnie szukający pomocy specjalisty. Ten lekarz właśnie taki jest.