lekarz Anna Stelmach

wspaniały,kompetentny lekarz, poświęcajacy duzo czasu kazdemu małemu pacjentowi

wspaniały,kompetentny lekarz, poświęcajacy duzo czasu kazdemu małemu pacjentowi

Kompetentny lekarz, uprzejmy, wzbudzający zaufanie, z fachowych podejściem do dzieci.

Zawiodłam się nie raz na moim pediatrze, aż koleżanka dała mi namiary na Panią Stelmach. Takiej opieki oczekiwałam dla mojego dziecka- bez pośpiechu, z dokładnym badaniem i ciągłym uśmiechem na buzi. Każda diagnoza trafna i szybko wyleczona!

Kochana Pani Doktor- bo tylko tak można napisać.Trafiłam z dzieckiem i ostrym zapaleniem krtani, poradziła co robić-zastyrzyk na pogotowiu i inhalacja.Wie co robic, wspiera rodziców. Za naszą wizytę nie wzieła pieniedzy, bo jak powiedziała że przecież nie pomogła, tylko nas odsyła.Zastyrzyk pomógł, syn po kilkunastu minutach przestał się dusić. Polecam!!!

Pani stelmach leczyla cale rodzenstwo mojej zony i dwojke moich dzieci jest bardzo mila i kompetentna osoba bardzo polecam

Pani doktor Stalmach to skarb, każdy rodzic wie, jak to jest, gdy ma się chore dziecko, a u niej jak u mamy, spokojnie, fachowo, z dużą dozą zrozumienia i ciepła, czego trudno szukać u innych zarozumiałych lekarzy...dzięki natychmiastowej reakcji i ekspresowym wysłaniu do szpitala (diagnoza poprzedniej pani doktor była błędna )wyciągnęła mi córkę z ciężkiego zatrucia, jest niezawodna...

Zdecydowanie polecam Panią doktor. To prawdziwy lekarz z powołania, świetnie diagnozuje, leczy i radzi jak chronić i zapobiegać. Z każdym poważnym problemem moich dzieci jedziemy do niej nadal, z Tychów.

Nic dodać, nic ująć całkowicie podpisuję się pod komentarzami poprzedników, tylko takich lekarzy sobie życzyć :)

Pani Doktor jest niesłychanie ciepłą i życzliwą kobietą, traktuje nasze dziecko jak swoje własne, nigdy o żadnej porze dnia ani nocy!!! nie odmówiła nam pomocy, zawsze odbiera telefony i odpowiada ze spokojem na każde nawet najgłupsze pytanie- a młode matki mają ich dużo:) chciałabym mieć takiego lekarza rodzinnego:)

Pani doktor jest lekarką z prawdziwego zdarzenia. Ma cudowne podejście do dzieci , bezbłędnie stawia diagnozę i skutecznie leczy. Mieć takiego lekarza to prawdziwy skarb ! Wiem o tym już od 30 lat :)

Mieć takiego lekarza to prawdziwy skarb ! Wiem o tym już od 30 lat :)