Pediatra Gliwice

CZP Feniks Gliwice
ul. Młyńska 8
44-100 Gliwice

Jesteśmy naprawdę zadowoleni z porad lekarskich Pani dr. Leczymy u niej dwójkę dzieci. Pani dr rozsądnie podchodzi do pacjenta i nie stawia pochopnej diagnozy. Niezwykle empatyczna, otwarta na sugestie (np. badania), stanowcza kiedy jest potrzeba. Ponadto jest dociekliwa i zdecydowana na dotarcie do przyczyn dolegliwosci. Bardzo podoba mi się to, ze czesto dzieciom przepisywane są maści/krople robione w aptece - zawsze były skuteczne a cena bardzo przystępna. Nie raz otrzymałam od Pani dr rozsądną i skuteczną radę przy pojawiających się problemach (alergia pokarmowa, problemy skórne, powracające infekcje dolnych dróg oddechowych czy zapaleń spojówek). Mogę z czystym sumieniem polecić.

Opinia dodana przez: Asia

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Wójtowa Wieś, Gliwice

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą, ma świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie zbywa. Jest zawsze uśmiechniętą osobą.

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Serdecznie polecam panią doktor. Miła, uprzejma, zawsze uśmiechnięta. Wszystko wytłumaczy, doradzi, pomoże. Dobiera leki tak, aby uniknąć skutków ubocznych. Poświęca tyle czasu ile trzeba. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.

Opinia dodana przez: Sonia

Indywidualna Praktyka Lekarska

44-100 Żerniki, Gliwice

Najlepszy lekarz jakiego można sobie wyobrazić. Nie znam większego specjalisty. Pani dr nie przepisuje niepotrzebnie antybiotyków, ani innych niepotrzebnych badań. Jest kompetentnym, życzliwym i cierpliwym lekarzem z doskonałym podejściem do maluszków. Dodatkowo, co ważniejsze pani doktor dostępna jest o każdej porze. Co tu dużo mówić, po prostu fachowiec! Gorąco polecam!

Strzelców Bytomskich 25
44-109 Łabędy, Gliwice

Zdecydowanie polecam - Bardzo dobry Pediatra, oddany swojej pracy, dla którego zdrowie dziecka jest na pierwszym miejscu.

Szkoła Rodzenia
Stanisława Moniuszki 11
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz z powołania! Bardzo cierpliwy z niesamowitymi pokładami empati i ogromnymi kompetencjami! BARDZO POLECAM!!!

Kozielska 111/24
44-100 Gliwice

Uważam, że pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, poświęca dla pacjentów bardzo dużo czasu.
Uważam, że jest godna polecenia.

Uważam, że jest godna polecenia.

Opinia dodana przez: Bardzo częsty pacjent

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Pełna pasji i zaangażowania. Kiedyś sama byłam pacjentką, a teraz chodzę ze swoim dzieckiem. Pełne zaufanie do Pani Doktor, która ma znakomite podejście do dzieci.

Plebańska 20
Gliwice

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego życia - nasz syn dzięki Pani doktor jest dziś ZDROWY!!!!!

Opinia dodana przez: Wiesława

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Wójtowa Wieś, Gliwice

Pani Doktor Lubina To wspaniały lekarz! Miła uprzejma,a przede wszystkim kompetentna! Moja córka zawsze z uśmiechem na twarzy wchodzi do gabinetu Mimo choroby...! Zawsze trafione diagnozy! Polecam z całą odpowiedzialnością!!!!