Pediatra Gliwice

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Wójtowa Wieś, Gliwice

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą, ma świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie zbywa. Jest zawsze uśmiechniętą osobą.

CZP Feniks Gliwice
ul. Młyńska 8
44-100 Gliwice

Jesteśmy naprawdę zadowoleni z porad lekarskich Pani dr. Leczymy u niej dwójkę dzieci. Pani dr rozsądnie podchodzi do pacjenta i nie stawia pochopnej diagnozy. Niezwykle empatyczna, otwarta na sugestie (np. badania), stanowcza kiedy jest potrzeba. Ponadto jest dociekliwa i zdecydowana na dotarcie do przyczyn dolegliwosci. Bardzo podoba mi się to, ze czesto dzieciom przepisywane są maści/krople robione w aptece - zawsze były skuteczne a cena bardzo przystępna. Nie raz otrzymałam ...
Opinia dodana przez: Asia

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Serdecznie polecam panią doktor. Miła, uprzejma, zawsze uśmiechnięta. Wszystko wytłumaczy, doradzi, pomoże. Dobiera leki tak, aby uniknąć skutków ubocznych. Poświęca tyle czasu ile trzeba. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Sonia

Indywidualna Praktyka Lekarska

44-100 Żerniki, Gliwice

Gorąco polecam tego lekarza. Trafiłam do pani doktor po bardzo grożnej sytuacji zakończonej pobytem w szpitalu mojego dziecka (pobyt spowodowany dużym zaniedbaniem poprzedniego pediatry, który upierał się przy błednej diagnozie, nie słuchając moich sugestii).Dr. Chobot jest lekarzem z powołania. Można zawsze liczyć na Jej wsparcie i konsultacje telefoniczne. Niezwykle życzliwa dla dzieci i również dla ich rodziców. Odbiera telefony nawet w weekendy i o późnych porach w trakcie tygodnia, byle ...

Strzelców Bytomskich 25
44-109 Łabędy, Gliwice

Wspaniały Pediatra. Niesamowite ciepło i oddanie dzieciom! Zawsze stawia prawidłowa diagnozę. Zawsze bardzo dokładnie omawia z rodzicem kwestię zdrowotną dziecka. Wiadomo, że chore dziecko może zdezorganizować życie całej rodzinie, więc Pani doktor potrafi nie tylko leczyć, ale wspierać rodziców chorego dziecka, za co jestem OGROMNIE WDZIĘCZNA!!! Szczerze polecam wszystkim rodzicom konsultację z Panią doktor.

Szkoła Rodzenia
Stanisława Moniuszki 11
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz z powołania! Bardzo cierpliwy z niesamowitymi pokładami empati i ogromnymi kompetencjami! BARDZO POLECAM!!!
Pediatra Gliwice prof. dr hab. n. med. Ewa  Otto-Buczkowska

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Przesympatyczny lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pozdrawiam

Kozielska 111/24
44-100 Gliwice

Uważam, że pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, poświęca dla pacjentów bardzo dużo czasu.
Uważam, że jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Bardzo częsty pacjent

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Pełna pasji i zaangażowania. Kiedyś sama byłam pacjentką, a teraz chodzę ze swoim dzieckiem. Pełne zaufanie do Pani Doktor, która ma znakomite podejście do dzieci.

Plebańska 20
Gliwice

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego ...
Opinia dodana przez: Wiesława

Pediatrzy w Gliwicach