lekarz Janusz Śniegoń

Pediatra

3,6
3,6
3,7

przy okazji wizyty u tego lekarza na dyżurze byłam świadkiem jak ten lekarz odmówił pomocy rodzicom z dwuletnim dzieckiem, gdyż nie mieli karty chipowej dziecka. Nie zapytał o stan zdrowia dziecka tylko od razu powiedział, że bez karty nie przyjmie, a Ci państwo przyjechaliprosto z kolacji wigilijnej u rodziny i po prostu nie zabrali ze sobą dokumentow dziecka. Moim zdaniem taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, gdyż lekarz nie ma prawa odmówić pomocy. Z tego co wyszukałam w internecie to zgodnie art. 50 1. Świadczeniobiorca ubiegający się o udzielenie świadczenia opieki zdrowotnej jest obowiązany przedstawić: 1) kartę ubezpieczenia zdrowotnego – w przypadku ubezpieczonego; 2) dokument, o którym mowa w art. 54 ust. 1 – w przypadku świadczeniobiorcy innego niż ubezpieczony. W przypadku stanu nagłego dokument, o którym mowa w ust. 1, może zostać przedstawiony w innym czasie, nie później niż w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia udzielania świadczenia opieki zdrowotnej, o ile chory nadal przebywa w szpitalu. 3. Jeżeli przedstawienie dokumentu, o którym mowa w ust. 1, w terminie określonym w ust. 2 nie jest możliwe, dokument ten może być przedstawiony w terminie 7 dni od dnia zakończenia udzielania świadczeń opieki zdrowotnej. Z tego wynika, że nie mógł odmówić zbadania dziecka, a rodzice mieli czas na dowiezienie dokumentów ubezpieczenia, tj. nieszczęsnej karty chipowej, której lekarz i tak nie sprawdziłby w systemie komputerowym, bo komputery w rejestracji były wyłączone. Pewnie prywatnie za pieniądze jest miły i przyjmuje pacjentów z uśmiechem, ale dyżur w przychodni to nie dla tego lekarza Zdecydowanie nie polecam

Pan dr. zawsze wyleczył moje dzieci. Nigdy nie pomylił się z diagnozą, oprócz tego, że jest miły to również jest fachowcem. Moja córka i syn są super zdrowymi dzieciakami. Chodzę do doktora od 11-tu lat i będę się jego trzymać. Zdecydowanie bardzo polecam.

Lekarz po prostu SUPERRRR :-) Polecam wszystkim. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że to wlaśnie dr. Śniegoń uratował życie mojej córce przy rotawirusie który trwał 6dni (mała miała 10m-cy) bo w szpitalu tylko kroplówa i głodówka a Pan dr pocieszył i poradził tak że w 2 dni było po sprawie :-)

jakoś dziwne bo jak córka miała biegunkę to doktor przepisał nifuroksazyd i zabronił podawania jakichkolwiek witamin w trakcie biegunki. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z opieki pana doktora nad naszą córką. Polecam

na ospę calcium i wit. C, na anginę calcium i wit. C, na zapalenie pęcherza calcium i wit. C, biegunka calcium i wit C, zapalenie krtani itd...... można sobie samemu dopowiedzieć. Wydanie L4 na chore dziecko (ospa) lub skierowania na jakieś badania jest tak ciężkie jakby pan sam musiał iść za nas do pracy. Zero podejścia do dziecka, nie polecam

Byliśmy pod opieką Pana dra przez ponad rok i niestety gdy dopadła moje dziecko choroba diagnoza była totalnie błędna. Może miałam pecha i moje dziecko ale trzy razy (?!?) Już nie będziemy korzystać z porad. Pan jest uprzejmy i miły. Niestety byliśmy jedynie zgodni co do chorego miejsca ale co to za choroba to już nie :(

Jeśli szukacie miłego lekarza który Was ma uspokoić to stanowczo dobrze trafiliście. Za każdym razem jak do niego idziemy to przyczyną jest ząbkowanie. Biegunka? Ząbki Katar? Ząbki Kaszel? Ząbki Chrypka, gorączka? No jasne że ząbki. Bolące ucho? Oooo Panie nawet nie patrze masz Pan skierowanko do laryngologa, do widzenia! (czas wizyty 1 min 23 sek) Oczywiście jestem profesjonalny proszę bardzo oto wit C i ku..a calcium :-) DRAMAT

Za każdym razem jak do niego idziemy to przyczyną jest ząbkowanie.
Biegunka? Ząbki
Katar? Ząbki
Kaszel? Ząbki
Chrypka, gorączka? No jasne że ząbki.
Oczywiście jestem profesjonalny proszę bardzo oto wit C i ku..a calcium :-)
DRAMAT

beznadziejny ! lekarz , na wszystko daje augmentin, flegamine i wapno :( do tego w bezczelny sposób komentuje leczenie innego lekarza, dla mnie jest niedouczony i brak mu kompetencji.L4 na dziecko daje z wielka łaską, bilans nie zrobiony bo nie ma miarki , zapominalski niedokładny i śmierdzi papierosami NIE dezynfekuje rąk.nigdy wiecej MEDEN

Super lekarz, z powołania, leczy mojego syna od wielu lat. Chodzę tylko do niego. Naprawdę polecam doktora

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Wzbudza zaufanie rodzica jak i dziecka, to jedyny lekarz, którego mój syn uwielbia. Zawsze podchodzi indywidualnie do sytuacji, nie przepisuje bezmyślnie antybiotyków, a gdy trzeba to kieruje do odpowiedniego specjalisty. Z pełną odpowiedzialnością polecam.