lekarz Janusz Śniegoń

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Wzbudza zaufanie rodzica jak i dziecka, to jedyny lekarz, którego mój syn uwielbia. Zawsze podchodzi indywidualnie do sytuacji, nie przepisuje bezmyślnie antybiotyków, a gdy trzeba to kieruje do odpowiedniego specjalisty. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Polecam tego lekarza,jest przede wszystkim skuteczny w leczeniu a to jest dla mnie jako matki najważniejsze.Chodzę z dziećmi od paru lat i jestem zadowolona.Jest uprzejmy i ma podejście do dzieci.

super podescie do dziecka kompleksowa pomoc i dokładne przebadanie bez żadnych problemów lekarz godny 1 000 000 000% polecenia

Świetny, kompetentny lekarz który potrafi właściwie podejść do dziecka i odpowiednio je wyleczyć!! A to chyba najważniejsze w przypadku pediatry!! Moja 15 miesięczna córka w gabinecie Pana doktora po raz pierwszy się nie bała u lekarza!!! POLECAM KAŻDEMU!!! Podobnie jest w przypadku wizyt prywatnych!! POLECAM!!!

Podobnie jest w przypadku wizyt prywatnych!!

POLECAM!!!

Kompetentny lekarz, bardzo cierpliwy - poświęca pacjentowi małemu i jego rodzicom dużo czasu,ciepły specjalista o wysokiej wiedzy oraz kulturze osobistej...polecam bardzo rodzicom małych pacjentów...

KOMPETENTNY,wzbudzający zaufanie małego pacjenta jak i rodziców,jesteśmy pacjentami od dobrych kilku lat nigdy się nie zawiodłam ani jako na lekarzu ani jako na człowieku. DZIĘKUJĘ. POLECAM.

Witam. Chodziłam z dzieckiem do Pana dr od urodzenia. Jest bardzo miłym i życzliwym lekarzem ale niestety nie specjalnym fachowcem. Pan dr stwierdził, że chłopcom nie robi się więcej usg bioderek niż to co w szpitalu. Jak się okazało syn ma 5 miesięcy i ma dysplazję bioderka co spowodowało asymetrię. Kilka razy zwracałam uwagę Panu dr ale niestety nie słuchał intuicji matki i ciągle powtarzał, że asymetria zniknie. Teraz czeka nas długa rehabilitacja i prawdopodobnie szelki. Gdyby Pan dr skierował nas na usg bioderek problemu by takiego nie było albo posłuchał się intuicji matki.

Do Pana Doktora chodzimy od 3 lat. Moje dzieci bardzo go lubią i nie boją się wizyt. Bardzo miły i uprzejmy. Na moje pełne paniki telefony odpowiada uspakajająco i rzeczowo. Nigdy nie odmówił nam wizyty, pomimo tego, że jesteśmy dość częstymi gośćmi. Co do antybiotyków, rzeczywiście przepisuje je dość często. Nie wiem, czy to jest dobrze czy źle, ale ufam, że Pan Śniegoń jest specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam!!!!

przy okazji wizyty u tego lekarza na dyżurze byłam świadkiem jak ten lekarz odmówił pomocy rodzicom z dwuletnim dzieckiem, gdyż nie mieli karty chipowej dziecka. Nie zapytał o stan zdrowia dziecka tylko od razu powiedział, że bez karty nie przyjmie, a Ci państwo przyjechaliprosto z kolacji wigilijnej u rodziny i po prostu nie zabrali ze sobą dokumentow dziecka. Moim zdaniem taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, gdyż lekarz nie ma prawa odmówić pomocy. Z tego co wyszukałam w internecie to zgodnie art. 50 1. Świadczeniobiorca ubiegający się o udzielenie świadczenia opieki zdrowotnej jest obowiązany przedstawić: 1) kartę ubezpieczenia zdrowotnego – w przypadku ubezpieczonego; 2) dokument, o którym mowa w art. 54 ust. 1 – w przypadku świadczeniobiorcy innego niż ubezpieczony. W przypadku stanu nagłego dokument, o którym mowa w ust. 1, może zostać przedstawiony w innym czasie, nie później niż w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia udzielania świadczenia opieki zdrowotnej, o ile chory nadal przebywa w szpitalu. 3. Jeżeli przedstawienie dokumentu, o którym mowa w ust. 1, w terminie określonym w ust. 2 nie jest możliwe, dokument ten może być przedstawiony w terminie 7 dni od dnia zakończenia udzielania świadczeń opieki zdrowotnej. Z tego wynika, że nie mógł odmówić zbadania dziecka, a rodzice mieli czas na dowiezienie dokumentów ubezpieczenia, tj. nieszczęsnej karty chipowej, której lekarz i tak nie sprawdziłby w systemie komputerowym, bo komputery w rejestracji były wyłączone. Pewnie prywatnie za pieniądze jest miły i przyjmuje pacjentów z uśmiechem, ale dyżur w przychodni to nie dla tego lekarza Zdecydowanie nie polecam

zamówiłem raz prywatnie wizytę z powodu absencji naszego zaufanego pediatry,rozpoznał niewyleczone "stare" zapalenie oskrzeli, kiedy zasugerowałem ze moją córkę boli ucho stwierdził po dotknięciu ucha że to nie wina uszu i przepisał antybiotyk na oskrzela.(pewnie gdyby nie była to wizyta prywatna dostałbym reprymende). Oczywiscie nie podaliśmy antybiotyku, 2 dni poźniej nasz lekarz potwierdził ze nie ma zapalanie oskrzeli i przepisał maść na ucho, która załatwiła sprawe.