lekarz Janusz Śniegoń

faktycznie lubi dawać antybiotyki :D ale gdyby nie on nie wiem jak byłoby z synkiem nie piórkał się tylko od razu do szpitala dał skierowanie i okazało się że pomiomo że tylko był kaszel i to bez gorączki syn miał obustronne zapalenie płuc i uszu

faktycznie lubi dawać antybiotyki :D

Pan doktor jest przemiły i uprzejmy.Przebada,da antybiotyk i na tym kończy sie jego leczenie.Ja nie jestem zadowolona z takiego podejścia,chciałabym poznać przyczynę.Nie prosić o skierowanie na badania,bo to zbędne,o nic nie pytać i wtedy pan doktor jest zadowolony.

Mamy dwoje dzieci. "Wozimy się" za panem doktorem po całych Gliwicach - jak się przenosi, to my za nim. Jak trzeba, to i wezwiemy go prywatnie. Nigdy nam nie odmówił pomocy. Jak nie mógł przyjechać, to przynajmniej doradził przez telefon. A że może czasem ma słabszy dzień - jest tylko człowiekiem, jak my wszyscy. Ktoś napisał, że pan doktor rozpoznał anginę, a okazało się to wirusem żołądkowym. Jedno z naszych dzieci kiedyś też miało przez pewnego lekarza zdiagnozowaną anginę, która po dwóch dniach okazała się ospą wietrzną. Nie uważam tamtego ...

Ktoś napisał, że pan doktor rozpoznał anginę, a okazało się to wirusem żołądkowym. Jedno z naszych dzieci kiedyś też miało przez pewnego lekarza zdiagnozowaną anginę, która po dwóch dniach okazała się ospą wietrzną. Nie uważam tamtego lekarza, który rozpoznał anginę zamiast ospy, za gorszego. Miał po prostu inny obraz choroby.
Polecamy doktora Śniegonia każdemu, kto chce mieć dobrze leczone dziecko. My mamy. I bardzo mu dziękujemy!!!

Doktor Śniegoń opiekuje się moim synem już 12 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. To najlepszy diagnosta, jakiego spotkałem. Dlatego polecam każdemu, zwłaszcza "świeżemu" rodzicowi.

trafiłam na tego lekarza,gdy miał dyżur w święta. Moje dziecko będąc tydzien po leczeniu antybiotykiem zapalenia ucha dostało gorączki 39 stopni utrzymującej się drugi dzień. Pan doktor zbadał dziecko osłuchowo i stwierdził że to wirus. Na prośbę by zobaczył czy z uszami jest dobrze,odburknął że od tego jest laryngolog:(

przemiły gość, ale co z tego skoro jego diagnozy nie są trafne, co w konsekwencji doprowadziło do problemów, za każdym razem z przemiłym uśmiechem na twarzy mówił że pomoże "flegaminka"- nie pomogła.

Bardzo uprzejmy lekarz dobre podejście do dziecka jedyny minus to to że na prawie wszystko przepisuje antybiotyk mam wrażenie że nie uznaje innego typu leczenia

Lekarz niesamowicie miły. Wspaniałe podejście do zestresowanego małego pacjenta. Polecam z całą odpowiedzialnością.

super lekarz;miły,uprzejmy,wzbudzający zaufanie.polecam

super lekarz;miły,uprzejmy,wzbudzający zaufanie.polecam

Według mnie najlepszy pediatra na śląsku. Mam dwójkę dzieci, które zawsze są leczone u Pana Sniegonia. Bez zastrzeżeń. Polecam tego lekarza