lekarz Janusz Śniegoń

Lekarz z powołania, bardzo dopbre podejście do dziecka, bez maniery-uprzejmy,cierpliwy,wyczerpujaco odpowiada na pytania,mówiąc zrozumiałym jezykiem.Polecam tego lekarza,od 3 lat leczę u niego synka.

znam pana doktora prawie od kiedy skonczylam 3 lata, juz jako dorosla osoba nadal w razie zlego samopoczucia wybieram tylko tego lekarza

Pan doktor nie dość że jest wspaniałym lekarzem to na dodatek jest bardzo przystojnym mężczyzną.

mam czwórkę dzieci i każde jest leczone przez doktora.Dorosła już córka nadal jest pod jego opieką-nie wyobraża sobie innego lekarza.Polecam,jest naprawdę dobry.

naprawde bardzo fajny lekarz nasz syn go uwielbia

naprawde bardzo fajny lekarz nasz syn go uwielbia

Świetny lekarz dokładny kompeentny uprzejmy

Świetny lekarz dokładny kompeentny uprzejmy

Zła diagnoza, żle zapisane leki!! po dwóch dniach trafilam z dzieckiem na Oddział Szpitala w Zabrzu z silnym odwodniem!! Nasza wizyta trwała okolo 4 minut, zajrzał do gardła "agnina" antybiotyk, okazało sie ze to wirus zoładkowo jelitowy!! w tym wypadku anytbiotyk pogorszył jego stan!!! masakra co przeszlo moje 2,5 letnie dziecko!!!! NIKOMU NIE POLECAM

Z dziećmi chodzę do dr Śniegonia od prawie 11 lat. Nigdy nie pomylił się w diagnozie. Dzieciory pod jego opieką zawsze szybko wracały do zdrowia. Wcześniej "skakałam" od lekarza do lekarza, publicznie i prywatnie, ale jak wspomniałam od 11 lat mam spokój. Nigdy nie zdarzyło się, żebym była potraktowana obcesowo, niegrzecznie czy niemiło. Naprawdę polecam!!!

Z dziećmi chodzę do dr Śniegonia od prawie 11 lat.
Naprawdę polecam!!!

Widac do pana doktora trzeba pojsc prywatnie... Bylam u niego 2 razy na wizycie w przychodni. Dziecko dostalo antybiotyk na zapalenie oskrzeli, pan doktor zbagatelizowal problem czestego sikania, o ktorym mu wspomnialam. Po kilku dniach nastapilo pogorszenie. Probowalam skontaktowac sie najpierw telefonicznie, ale bylam zbywana ( a to Pana doktora nie ma w gabinecie, a to jestem zajety i prosze zadzwonic za 10 min, za 15 itd), wybralam sie tam zatem osobiscie. Pan doktor stwierdzil, ze przepisany antybiotyk pomaga w leczeniu zapalenia pecherza, co jest bzdura ( sprawdzilam to u ...

Pan doktor stwierdzil, ze przepisany antybiotyk pomaga w leczeniu zapalenia pecherza, co jest bzdura ( sprawdzilam to u dwoch innych lekarzy), oraz odmowil skierowania na badanie moczu - argumentujac, ze nie widzi wskazan. Sposob podejscia do pacjenta pozostawie bez komentarza... Ogolnie NIE POLECAM!!!

jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej nad moim synem.Lekarz godny polecenia.