Barbara Malanowicz

Najlepszy pediatra jakiego znam. Kompetentna, profesjonalna, uprzejma z bardzo dobrym podejściem do dziecka. W skali do 1-5 daję 10 :) Pani doktor uważnie słucha, zleca konkretne badania. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy wlaśnie na Panią. Zadowolenie z leczenia 100%

Bardzo sie ciesze ze całkiem przypadkiem trafiłam do pani DOKTOR z córką. Od tamtego czasu leczę u niej dwójkę dzieci. Kompetentna i bardzo mądra osoba. Do tego ma wspaniale podejście do dzieci. Uqielbiany panią pani doktor i dziękujemy że jest pani z nami!!!

Jesteśmy naprawdę zadowoleni z porad lekarskich Pani dr. Leczymy u niej dwójkę dzieci. Pani dr rozsądnie podchodzi do pacjenta i nie stawia pochopnej diagnozy. Niezwykle empatyczna, otwarta na sugestie (np. badania), stanowcza kiedy jest potrzeba. Ponadto jest dociekliwa i zdecydowana na dotarcie do przyczyn dolegliwosci. Bardzo podoba mi się to, ze czesto dzieciom przepisywane są maści/krople robione w aptece - zawsze były skuteczne a cena bardzo przystępna. Nie raz otrzymałam od Pani dr rozsądną i skuteczną radę przy pojawiających się problemach (alergia pokarmowa, problemy skórne, powracające infekcje dolnych dróg oddechowych czy zapaleń spojówek). Mogę z czystym sumieniem polecić.

Polecam Pani Doktor konkretna.Masz pytanie zadawaj nie duś tego w sobie.Aż przyjemnie przychodzić do dobrego lekarza.Poświęca czas tyle żeby nie stawiać pochopnej decyzji.Jeżeli to zła czy dobra wiadomość to ci powie.Przyjemna,konkretna,elegancka i ten ciepły uśmiech.100% satysfakcji u Pani Dr.B.Malanowicz

Uprzejmy, kompetentny Lekarz, do pacjenta podchodzi "bez paniki", ale też bardzo troskliwie.

CUDOWNA PANI DOKTOR!!!!!!!!!!!!!!! LECZY SERCEM I DLA KAŻDEGO MA DOBRE SŁOWO A CO NAJWAŻNIEJSZE CZAS. JEST WYROZUMIAŁA NO I ZAWSZE BARDZO ELEGANCKA.

korzystam z cennych rad Pani Doktor 20 lat, choruję na cukrzycĘ insulinozalezną 25 lat. Najlepszy diabetolog pod słońcem. Profesjonalana zawsze!!! GORĄCO POLECAM