lekarz Jadwiga Poths-Mazurek

Pediatra

1,2
1,2

Potwierdzam poprzednikow......Niekompetentna. Dziecku 6 miesięcznemu został przepisany syrop dla dwu latka, gdyby nie Pani farmaceutka to nie wiem jak by się to skończyło. Przyjmuje do gabinetu nawet nie wiedząc co to za dziecko(pomyliła dzieci). Kompetencje jak i uprzejmość tej Pani są na bardzo niskim poziomie. Pytana o cokolwiek odpowiada "Przez zęby" tak jak by chciał coś powiedzieć ale nie może albo nie wie. Podsumowujac NIE POLECAM

Ta Pani przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci z czego nie ma pojęcia ani o jednych ani o drugich. Tak jak napisano poniżej nie zna się totalnie na lekach ani na chorobach. Będąc z dzieckiem na wizycie pytałam o napięcie mięśniowe dziecka ponieważ zaniepokoilo mnie kilka objawów -Pani doktor stwierdziła cytuje- ze "taka jego uroda". Nie potrafi nawet zbadać porządnie dziecka. Omijać !!!!!

Szczerze nie polecam! Bezczelna , niemiła. Przepisała mocne leki i na siłę wyciągałam od niej jak je dawkować, ona łaskawie odpowiadała po czym dodała ze nie wie czy pomogą! Babę omijać jak największym łukiem, taka osoba nie powinna pracować! nie wiem jaki pracodawca pozwolił sobie na zatrudnienie takiej osoby. Szkoda ze na tym portalu trzeba zaznaczac jakiekolwiek gwiazdki, bo ona nie powinna miec ani jednej !

Pozwoliła mnie zaszczepić ze stanem zapalnym. Musiałam czekać aż zainteresuje się moją osobą, aż skończy rozmawiać 10 minut przez telefon.

Przede wszystkim Pani (bo napewno nie można powiedzieć lekarz) nie umie leczyć, nie zna leków, kompletny brak podejścia do dzieci i niekompetencja na najwyższym poziomie, omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!

Beszczelna hamska pracująca za karę nie trafia z diagnozami... Dyżury to dla niej kara chyba obraża pacjentów. Omijać ja!!! Nie wiem kto taką zatrudnił jeszcze żeby dzieci leczyć 🙈koszmar.

BEZNADZIEJA!!!!!! ta pani samym swoim wyglądem nie zachęca, a jak się odezwie to brońcie panie narody, TRAGEDIA, BEZCZELNA i do tego TĘPA!!!!!! naprawdę ona nie ma pojęcia kompletnie na temat medycyny, zna się na jedzeniu tej tony kiełbasy co miała na biurku. PRZESTRZEGAM !!!!

PRZESTRZEGAM !!!!

W żadnym przypadku proszę nie oddawać swoich pociech tej pani DOKTOR. Ta Pani jest bezczelna i chamska. Wykonuje swoją pracę za karę. Interesuję ją wszystko tylko nie pacjenci. Omijać dużym łukiem !!! Uprzejmość na poziomie - 5.

W żadnym przypadku proszę nie oddawać swoich pociech tej pani DOKTOR.

Nie polecam!!!bezczelna i arogancka,łaske robi o przyjmowanie na dyżurach i ma zawsze dużo do powiedzenia.My jesteśmy dla niej nie ona dla nas-nie podoba się to radzę się zwolnić