lekarz Jadwiga Poths-Mazurek

1,5
1,5
1,3

Pani doktor przyjęła nas w szpitalu w Knurowie z 9cio miesiecznym dzieckiem.Wszystko bardzo dobrze wytłumaczyła,przepisala odpowiedni lek.Mila,sympatyczna.Osobiscie jestem zadowolona.

Pani "lekarz" przyjmuje w Nocnej oraz Świątecznej opiece w Kędzierzynie-Koźlu. Będą w ciąży i budząc się z ostrym bólem gardła, zatkanym nosem oraz kaszlem udałam się w niedzielę do przychodni. Pierwsze słowa to czy nie mogłam poczekać do 8 rano, po czym przepisanie antybiotyku bez poinformowania co mi w sumie dolega. Reszta objawów totalnie zignorowana. Wizyta pełna pretensji, że w ogóle przyszłam i że ona w ciąży nie może przepisać mi żadnych leków. Generalnie kwestie rzeczy które mogę wziąć na resztę objawów oraz jaki propiotyk mogę doradziła mi farmaceutka. Totalnie nie polecam

Pani doktor bardzo lekceważy jakiekolwiek objawy u 6 miesięcznego dziecka. Za każdym razem niezależnie od dolegliwości dziecka twierdzi że mamy za ciepło w domu... wszystko byle nie musiała badać dziecka

Potwierdzam poprzednikow......Niekompetentna. Dziecku 6 miesięcznemu został przepisany syrop dla dwu latka, gdyby nie Pani farmaceutka to nie wiem jak by się to skończyło. Przyjmuje do gabinetu nawet nie wiedząc co to za dziecko(pomyliła dzieci). Kompetencje jak i uprzejmość tej Pani są na bardzo niskim poziomie. Pytana o cokolwiek odpowiada "Przez zęby" tak jak by chciał coś powiedzieć ale nie może albo nie wie. Podsumowujac NIE POLECAM

Pozwoliła mnie zaszczepić ze stanem zapalnym. Musiałam czekać aż zainteresuje się moją osobą, aż skończy rozmawiać 10 minut przez telefon.

Beszczelna hamska pracująca za karę nie trafia z diagnozami... Dyżury to dla niej kara chyba obraża pacjentów. Omijać ja!!! Nie wiem kto taką zatrudnił jeszcze żeby dzieci leczyć 🙈koszmar.

Ta Pani przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci z czego nie ma pojęcia ani o jednych ani o drugich. Tak jak napisano poniżej nie zna się totalnie na lekach ani na chorobach. Będąc z dzieckiem na wizycie pytałam o napięcie mięśniowe dziecka ponieważ zaniepokoilo mnie kilka objawów -Pani doktor stwierdziła cytuje- ze "taka jego uroda". Nie potrafi nawet zbadać porządnie dziecka. Omijać !!!!!

Przede wszystkim Pani (bo napewno nie można powiedzieć lekarz) nie umie leczyć, nie zna leków, kompletny brak podejścia do dzieci i niekompetencja na najwyższym poziomie, omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!

Szczerze nie polecam! Bezczelna , niemiła. Przepisała mocne leki i na siłę wyciągałam od niej jak je dawkować, ona łaskawie odpowiadała po czym dodała ze nie wie czy pomogą! Babę omijać jak największym łukiem, taka osoba nie powinna pracować! nie wiem jaki pracodawca pozwolił sobie na zatrudnienie takiej osoby. Szkoda ze na tym portalu trzeba zaznaczac jakiekolwiek gwiazdki, bo ona nie powinna miec ani jednej !

BEZNADZIEJA!!!!!! ta pani samym swoim wyglądem nie zachęca, a jak się odezwie to brońcie panie narody, TRAGEDIA, BEZCZELNA i do tego TĘPA!!!!!! naprawdę ona nie ma pojęcia kompletnie na temat medycyny, zna się na jedzeniu tej tony kiełbasy co miała na biurku. PRZESTRZEGAM !!!!

PRZESTRZEGAM !!!!