Anna Szałajda-Klich

Dermatolog

Zdecydowanie nie polecam. Wiedza bardzo mała, zła diagnoza i złe leczenie. Leki uczuliły, nie ma pojęcia o nowościach.

Bardzo długo zmagalismy się z chorobą, na wizyte umówiliśmy się jeszcze w ten sam dzień, pani doktor dokładnie wytłumaczyła jak postępować z chorobą, jestem mile zaskoczona podejściem do dziecka ( 2 latka), wcześniej za leki zapłaciłam kilkaset zł. Pani doktor przepisała leki refundowane za kilkadziesiąt zł które zadziałały od razu . Dzięki pani doktor choroba minęła. Bardzo polecam .

Polecam. Maść przepisania działa świetnie. Dobrze wybrałem dermatologa....... & &))) & 44444444444455

O Pani Doktor dowiedziałam się od koleżanki, która za każdym razem była bardzo zadowolona z wizyty, wspominała że poświęcony czas i tłumaczenie leczenia oraz przepisywane leki były zawsze w porządku. Sama zdecydowałam się pójść i nie zawiodłam się. Rzeczywiście polecam, Pani Doktor zawsze mnie wysłucha, porozmawia i przepisze potrzebne leki, które są trafione bo pomagają bez dwóch zdań. Świetne jest to, że nie trzeba długo czekać bo zawsze jest konkretna godzina wizyty i zazwyczaj w tym samym dniu. POLECAM !

Byłam u Pani Doktor już wielokrotnie i zawsze mi pomogła. Chodzę regularnie ze względu na uporczywy trądzik i przepisywanie leki zawsze były skuteczne. Super podejście do pacjenta, bardzo uprzejma i przede wszystkim zawsze objaśnia na co jestem chora i poświęca dużo czasu a nie tak jak zdarzało mi się to wcześniej u innych lekarzy, że po 2 minutach byłam już poza gabinetem i nic nie wiedziałam. Jak najbardziej polecam.

Przyszłam do p. Doktor z dzieckiem 6 miesiecy u ktorego stwierdzono AZS. Poszła ze mną moja mama która błagała o pomoc, ponieważ mały bardzo sie drapie i bardzo cierpi przez świąd. Dziecko było w spodniach i koszulce spojrzała na nie z za biórka, zapytala od kiedy to sie dzieje i zaczeła wypisywać "recepte". Zdziwiło mnie bardzo że nie kazała rozebrać dziecka i nie zobaczyła jego zmian na ciele (dodam że na brzuszku i na nogam wyglada to inaczej niz np na twarzy). Odrazu zacela zapisywac zyrtec, po czym wtracilam ze juz bardzo dlugo brał i mu nie pomagało i inny lekarz przepisal cos innego co troche pomaga. Pani doktor stwierdziła ze źle brał i ma brac tak jak Ona powie. Potem zaczeła przepisywac maść ze sterydami i antybiotykiem, na co sie nie zgodziłam. Po pierwsze bralismy już sterydy (dosyć mocne i byla poprawa dosłownie na chwile) po drugie dowiedzialam sie od wielu lekarzy że przy tak małym dziecku nie powinno sie stosować sterydów tylko w razie konieczności zaczynając od bardzo małych dawek. Dodam jeszcze że tydzien wcześniej byliśmy w szpitalu na dermatologi i tam kierowniczka tego oddziału też przestrzegała nas przed sterydami i powiedziala ze w bardzo cieżkich stanach i zaczynajac od małych ilości. Powiedziałam p. Doktor żeby przepisała mu coś innego niż sterydy to sie oburzyła czy to ja jestem lekarzem i ona ma takie metody leczenia i nic innego mu nie przepisze. Wtedy juz sie zdenerwowałam i wyszlam z tamtąd z podniesionym głosem, bo mówie jej ze stosowaliśmy i nie działaja, ale to inne braliśmy i Ona jest lekarzem. Czyli mamy w ślepo robić to co Ona każe. P. Doktor Anna Szałajda-Klich KOMPLETNIE NIE SŁUCHA CO SIE DO NIEJ MÓWI- NIE POLECAM

Jestem bardzo zadowolona z usług p.doktor, bardzo zależało mi na czasie i zostałam przyjęta w tym samym dniu. Na wizycie dowiedziałam się wszystkiego o mojej chorobie, p. doktor obejrzała zmiany i zapisała mi leczenie, które pomogło i nawet nie musiałam się udać do kontroli, wystarczył jedynie telefon i wręcz p. doktor stwierdziła że kontrola wcale już nie jest potrzebna. Było również niedrogo więc jak najbardziej polecam.

PRZESTRZEGAM BARDZO PRZED TĄ DERMATOLOG. Byłam u niej 3 lata temu, teraz ze względu na inne dolegliwości z czym innym związane przypomniałam sobie o niej, bo niestety też trafiłam na złych lekarzy (taka niestety jest nasza państwowa służba zdrowia) i wystawiłam im odpowiednią opinię. Mam trądzik różowaty wtedy jeszcze w małym stopniu zaawansowany. Postanowiłam iść prywatnie, bo oprócz tego moja skóra wtedy była bardzo przesuszona, cienka jak pergamin, ściągnięta, tak, że ledwo mogłam zrobić minę jakąkolwiek więc chciałam iść szybko do lekarza, który przepisał by mi przy tej chorobie, jakaś ...

Mam trądzik różowaty wtedy jeszcze w małym stopniu zaawansowany. Postanowiłam iść prywatnie, bo oprócz tego moja skóra wtedy była bardzo przesuszona, cienka jak pergamin, ściągnięta, tak, że ledwo mogłam zrobić minę jakąkolwiek więc chciałam iść szybko do lekarza, który przepisał by mi przy tej chorobie, jakaś krem czy maść nawilżającą bądź natłuszczającą, żeby doporowadzić do normalnego nawilżenia. Pani Szałajda przyjrzała się skórze tylko z odległości biurka, nie spojrzała pod światło dokładnie jak wygląda i po krótkiej chwili chciała przepisać tonik na bazie spirytusu. Oczywiście nie chciałam tego, bo wiedziałam, że to wysuszy jeszcze bardziej moją skórę, która była tragicznie już przesuszona. Pani Szałajda bardzo się oburzyła, że nie chcę tego przyjąć i nie pozwoliła wytłumaczyć spokojnie dlaczego tego nie chcę. Czyli powinnam łyknąć wszystko co mi lekarz przepisze? Nie mam prawa odmówić? Przepisała w końcu więc tłustą maść faktycznie, ale okazało się, że to maść ze sterydami, co pawda twierdziła, że nie można tego wiele stosować jakieś chyba 2 tygodnie, ale sterydów absolutnie nawet w małych dawkach nie powinno się stosować na trądzik różowaty. Wiedziałam o tym już wcześniej, ale nie wiedziałam, że mi to przepisała. Było to wyraźnie napisane w ulotce i inny lekarz to potwierdził, żeby nie było, że to tylko moja opinia. Trądzik różowaty to nie zwykły trądzik tylko zupełnie inna choroba i wysuszenie tu tylko pogorszy, nie wiem czy o tym pani Szałajda wiedziała. Starałam się jeszcze spokojnie wytłumaczyć, dlaczego tego nie chcę, ale pani Szałajda tylko coraz bardziej się denerwowała i w końcu wyprosiła mnie za drzwi, twierdząc, że ma doskonałe opinie od pacjentów. Pieniądze zmarnowane, można jeszcze sobie bardziej zaszkodzić. W opiniach okazuje się, że nie mnie jedynej przepisała sterydy na trądzik różowaty. NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM!

Pani Doktor na początkowe stadium trądziku różowatego objawiające się rumieniem i nielicznymi popękanymi naczynkami przepisała mi dwie sterydowe (!) maści (jedną na dzień, drugą na noc). Po zakupie tychże i przeczytaniu obydwóch ulotek dowiedziałam się, że przeciwwskazaniem do ich stosowania jest trądzik różowaty. Maści schowałam głęboko do szuflady (na szczęście nie były drogie) i udałam się do innego dermatologa. Pani Doktor jest bardzo miłą i uprzejmą osobą, jednak absolutnie nie polecam jej usług w zakresie leczenia trądzika różowatego.

Pani Dr wyłączyli bardzo duże zaostrzenie AZS U mojego dziecka. Poprzednio byłam u 3 dermatologow bez efektów. Pani Dr jest najprzyjemniejszym lekarzem u którego kiedykolwiek byłam. Dodala mi wiary ze azs to nie jest koniec swiata. Bardzo polecam !