Anna Szałajda-Klich

Dermatolog

Witam. Pani doktor jest bardzo uprzejma, jeżeli potrzebuję szybko się spotkać to nie stanowiło problemu. Jednak moje schorzenie jest bardzo specyficzne i choć inni dermatolodzy tez nie poradzili sobie z nim to podejście pani doktor w porównaniu z innymi było chyba najmniej kompetentne, ale tak jak mowię nadal się leczenia i wyzdrowieć nie mogę

Nie polecam tego dermatologa. Po 5 minutach pani doktor miała już wypisaną receptę - praktycznie o nic nie pytała, nic nie tłumaczyła. Wypisała mi to, co wszystkiem wypisuje - nie pytając czy może mam na coś uczulenie. Po specyfiku zapisanym przez panią doktor stan mojej skóry znacznie się pogorszył. A jej porady w stylu słoneczko pomaga na trądzik świadczą o tym, że jest to dermatolog, który nie budzi zaufania co do jej wiedzy i kompetencji.

Jak najbardziej polecam! Pani doktor rozpoczęła moje leczenie (trądzik) od niedrogich leków robionych na zamówienie w aptece. Z czasem, aby poprawić efekty leczenia leki były zmieniane. Reaguje na sugestie pacjenta, że coś działa lub nie działa, wysusza skórę itp.

Do Pani Doktor chodzę już od kilku lat (mam atopowe zapalenie skóry, a więc chorobę przewlekłą), kobieta z sercem na dłoni. Polecam gorąco, kompetentna i w ogóle cudna!

Byłam u ani Doktor z całą rodziną postawiła prawidłową diagnozę i przeprowadziła szybkie i skuteczne leczenie.Naprawdę polecam

Byłam u ani Doktor z całą rodziną postawiła prawidłową diagnozę i
przeprowadziła szybkie i skuteczne leczenie.Naprawdę polecam

Bardzo sympatyczna osoba ,kompetentna,trafnie postawiła diagnozę i zastosowala skuteczne leczenie , jestem bardzo zadowolona że zdecydowałam się na wizytę u pani doktor.

Bardzo dobry lekarz życzyłabym sobie wszystkich takich lekarzy.....SUPER

Bardzo dobry lekarz życzyłabym sobie wszystkich takich lekarzy.....SUPER

diagnozy Pani Doktor to strzał w 10 ! POLECAM :)

diagnozy Pani Doktor to strzał w 10 ! POLECAM :)

Pani Doktor przepisuje mi ciągle te same maści i dalej bez zmian. Zrezygnowałam z jej usług. Mojej koleżance też przepisała tą samą maść. Widząc po opiniach innych pacjentów widać że to jedyna maść którą Pani Doktor stosuje. Nie polecam !

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktór, polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktór, polecam.