Anna Szałajda-Klich

Dermatolog

Jestem rozczarowana, chodziłam do pani doktor i zero postępu w leczeniu. :(

Jestem rozczarowana, chodziłam do pani doktor i zero postępu w leczeniu. :(

zdecydowanie odradzam, nieprawidłowe rozpoznanie zamiast pomóc mogła zdecydowanie zaszkodzić i mi i mojemu maleństwu....

nie polecam a wrecz odradzam............prawidlowe rozpoznanie,(pekniete naczynka na twarzy,to chyba nie trudne do rozpoznania) ,,,nieprawidlowe leki masc sterydowa ktorych apsolutnie nie stosuje sie w takiej sytuacij na skore twarzy i ogolnie nie powinno sie stosowac sterydow na twarz od roku walcze z posterydowym zapaleniem skory przez ta kobiete... zycze jej wszystkiego najgorszego.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Leczyłam dziecko od roku u innych dermatologów bezskutecznie. Po jednej wizycie u pani doktor dziecko jest wyleczone. POLECAM !

Próbowałam leczyć u Pani doktor klasyczne objawy trądziku. Niestety przez pół roku wizyt lekarka przepisywała tą samą maść i twierdziła,że będzie poprawa. Każda wizyta to 40 zł za tak naprawdę wypisanie wciąz tej samej recepty. Kiedy zwróciłam Pani doktor uwagę,że jeżeli coś nie zadziałało przez pół roku to już raczej nie pomoże doktorka stwierdziła,że jestem jakimś dziwnym przypadkiem bo na wszystkich maść działa. Teraz zmieniłam lekarza, po każdej wizycie wychodzę z receptą na robiony w aptece lek i już widzę poprawę. Stanowczo odradzam wizytę. Stracone pieniądze.

Stanowczo odradzam wizytę. Stracone pieniądze.

Witam, rok temu skorzystalam z uslug Pani Doktor, moje kilkutygodniowe dziecko mialo odparzenia na calej pupie i nie moglam sobie z tym poradzic. Pani Doktor zalecila odpowiednie masci i po dwoch dniach po odparzeniach nie bylo sladu. Potem, zawsze kiedy to sie pojawialo, prosilam pediatre o przepisanie tego samego (trzy masci, jeden steryd, jeden antybiotyk, wiec bez recepty sie nie obylo). Polecam z czystym sumieniem

Trafnie dobrała robione lekarstwo. Lek tani i skuteczny. Polecam

Trafnie dobrała robione lekarstwo. Lek tani i skuteczny. Polecam

Pani doktór poświęciła mi odpowiednią ilość czasu. Leki okazały się trafnie dobrane (i nie kosztowały zbyt wiele). Praktycznie w przeciągu dwóch dni byłam wyleczona. Szczerze polecam!!!

Pani doktor jest bardzo, bardzo miła, ale niestety nie pomogła mojemu dziecku, tylko zaszkodziła. Zamiast na świerzb leczyła syna na alergię. Po tygodniu wróciłam do niej mówiąc ,że nie podobają mi się zmiany na skórze i nawet zasugerowałam świerzb. Pani doktor powiedziała, żebym nie panikowała i za 5-minutową wizytę skasowała następne 40 zł. Leki kosztowały 80 zł. Wszystko na nic. Ale pieniądze nie są najważniejsze. Najgorsze jest to, że zanim trafiłam do solidnego dermatologa mój syn tak strasznie się nacierpiał, że jak o tym pomyślę, to chce mi się płakać. Choroba zdążyła się rozwinąć na tyle, że drapał się do krwi. Nie spał, nie mógł się skupić na nauce. Świerzb minął, ale mój syn ma takie okropne blizny na całym ciele, że nie wiem kiedy i czy znikną. A ja mam żal do siebie, że wybrałam właśnie tego lekarza, tylko skąd mogłam wiedzieć???

100% profesjonalizm, leki dobrane prawidlowo i juz po jednym zastosowaniu widoczny efekt. Lekarka godna polecenia... Zarowno ja, jak i moj synek ( 6 miesiecy )jestesmy leczeni prawidłowo i co najwazniejsze SKUTECZNIE. OCENA : 5 +

OCENA : 5 +