dr n. med. Anna Tworek

Jest bardzo niemiła, potrafi komentować chorego przy innym pacjencie, wszystko robi z łaską. Dziwi mnie, że pomimo tylu skarg jeszczetu pracuje

Pani doktor raczy podkreślać podczas wizyty że mało zarabia , a tyle lat studiów itd. Zazwyczaj jest nie miła i z czym byś nie przyszedł, jeśli zleci wstępne badania (o ile na nie pokieruje- bo często tego nie robi ) to powie że nerwica natrentsw i żeby jakiś syropek uspakajający sobie kupić. Takie podejście jest chyba do osób młodych, bo moi dziadkowie sa zachwyceni tą lekarką nie wiem z jakiego powodu, bo przez nia muszę wszystkie badania i leczenie robić prywatnie bo dla niej jestem znerwicowana i pewnie jak bym przyszła z nożem wbitym w bok to by powiedziała że to efekt nerwicy tez jest i że powinnam prowadzić spokojniejszy tryb życia. Niepolecam