lek. dent. Anna Uchniewska

Nie polecam, bardzo zła obsługa. Cwaniactwo, arogancja i brak profesjonalizmu. Strasznie nerwowi lekarze a szczególnie jedna.

Jestem rozczarowana obsługą w tym gabinecie .Miałam robione implanty w tym gabinecie i po zabiegu trafiłam do szpitala. Zero sterylności w gabinecie.Asysta zakłada czarne rękawiczki ,atmosfera okropna.Nie polecam wręcz ostrzegam na przyszłość.Masakra.Tam liczy się tylko kasa.

Dno kompletne dno. Opinie pozytywne sztucznie napędzane. Brak profesjonalizmu, wyzysk pracownika, opryskliwa obsługa klienta, syf kompletny.

Dr Uchniewska nie przyjmuje już na rembielińskiego tylko na czwartaków. Miałam kiedyś przykry incydent z odłamaną jedynką, dzień przed ważnym spotkaniem. Pani doktor przyjęła mnie w niedziele i dosłownie mnie uratowała... Polecam !!!

W przeszłości bardzo zraziłem się do stomatologów i chodziłem tylko w ostateczności. Póki co jest to jedyny gabinet, który zatrzymał mnie na dłużej. Wierzę, że to się nie zmieni, pozdrawiam i polecam.

Mój syn pierwszy raz wyszedł od dentysty z uśmiechem :). Pani doktor ma naprawdę dobre podejście do dzieci. Na pewno przyjdziemy jeszcze nie raz :)